Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » A nődokitok mit mond az oltásról?

A nődokitok mit mond az oltásról?

Figyelt kérdés
Babát szeretnénk,így is másfél éve nem jön össze,gyógyszert szedek. Több ismerőstől hallottam,hogy az oltas óta nem jön meg neki, vagy egyéb nőgyógyászati baja lett. Most köteleznek rá,mert ha fel is mondok,és össze is jönne a baba,akkor meg nem látnak el oltatlanul.

2021. nov. 5. 20:48
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
74%
IR és PCOS-m van, semmit nem változott a ciklusom. Egyáltalán nem biztos, hogy akinek késett vagy felborult a ciklusa, annak az oltás okozta. Ezer meg ezer tényező befolyásolja, a legkisebb mértékű stressztől az étkezésig. Millió nő van beoltva, szerinted oltás nélkül egyikkel sem történt volna ilyen? Ne már.
2021. nov. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Plusz szintén régóta próbálkozó,meddőségi központba is járó ismerősünknek azt mondták ott a dokiknh eszébe se jusson semmit beadatni



Hát én pont az ellenkezőjét hallottam több ismerőstől is. Oltás nélkül nem is vállalták a kezelés megkezdését.

2021. nov. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
81%

"Eszébe se jusson semmit beadatni"


Ilyen normális orvos nem mond. Te kamuzol...

2021. nov. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

Nem kamuzok. De miért ne mondhatna ilyet,ha tudja,hogy bekavarhat a hormonháztartásba?


Ha csak egy helyről hallottam volna, én sem hinném hogy az oltás okozta,de már sokszor hallottam. És ha valakinek rendesen működik minden és az oltás időpontja után teljesen elmarad, nem hiszem h semmilyen összefüggés nincs.

2021. nov. 13. 21:30
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire szarsz egy szuritól, akkor ne oltass. Majd megbirkózol a vírussal 36 hetes terhesen. Ha szerencséd van túlélitek...
2021. nov. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Igen félek a hosszútávú mellékhatásától. Amúgy túl vagyok már egy covidon,nem volt nagy kaland,talán ezért nem vagyok oda az oltásért sem. Persze tudom,akik kórházban volt miatta annak más a véleménye. Csak arra voltam kíváncsi,hogy mások nődokija mondott e valamit a mellékhatásokról gyerekvállalás tekintetében.
2021. nov. 14. 08:12
 27/28 anonim ***** válasza:
Semmit.
2021. nov. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%

Egyik összetevő, amivel készültek az oltások sem új a gyógyászatban. Ezeket és ezeknek a hatásait már régóta ismerik, és nem tartalmaz olyat (nem is tartalmazhat), ami 10 év múlva megbetegítene.

Több millió oltott van itthon, nyilván lesznek közöttük súlyos betegek évek múlva, de oltás nélkül is ugyanannyian betegednének meg. Az oltás egy gyenge immunturbó(ezért kell ismételni), a hatóanyag 2 hét alatt lebomlik a szervezetedben. Mondok egy sarkalatos példát: ha 2 hétig csak chipset eszel, annak sem lesz hosszú távon negatív hatása (tudnék mesélni, tényleg nem lesznek ettől problémáid).

2021. nov. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!