Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Nincs több ötletem mi lehet a...

Nincs több ötletem mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Nem jön össze a baba lassan másfél éve. Hormonpanel jó,uh jó, labor jó,csak az éhgyomri cukor magasabb kicsit.Szedtem már vitamint,inofolicot, lh teszteltem(nem bízok benne,de azért csinálgattam,pozitív szerű volt,de rendes pozitívnak nem mondanám) closty+ progeszteron,igaz csak két hónapja. Ciklusom nagyjából rendben, 30 napos átlagban(+ - 1 nap) elötte barnázok pár napig,ezen a progeszteron sem segített eddig. Vékony vagyok.Párom decemberben megy vizsgálatra,de nem hiszem h nála van a baj. Átjárhatóságit tervezek bár a nődokim nem mondta még. Mondjuk uh követést sem csinál closty+ progeszteron miatt.pedig úgy tudom kéne. /Amúgy a legjobbnak számít a városban/ Mi van még amit lehetne próbálni?

2021. nov. 22. 20:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
5 vagyok, aki írta,hogy a férjnél van gond. Nekünk is a második gyerkőc nem sikerült, mert a visszér közben alakult ki. Így még mindig nem helytálló a gondolatmeneted. Nem hajlandó elmenni a férjed orvoshoz? Pedig nem egy nagy dologról van szó.
2021. nov. 25. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
De,már megvan az időpontja. Csak eddig én jártam mert rendszertelen volt a menzeszem.
2021. nov. 25. 02:21
 13/14 anonim ***** válasza:

6-os éhgyomri cukor nincs stressz miatt. Ráadásul 6 fölött már prediabéteszről beszélünk. Az az orvos aki egy 6 körüli éhgyomri cukorral nem foglalkozik, az nem hozzáértő. Hogy alakult a többi értéked?

Oké hogy te 80g ch-t eszel, ami azért hosszútávon nem fenntartható. Illetve a ch anyagcserét helyreállító diéta nem véletlenül 160g-os illetve ennek a 160 g-nak a megfelelő elosztásáról szól. A túl kevés ch ugyanis ketózist okoz.


A másik hogy felborult ciklusnál a pajzsmirigy hormonokat (nemcsak TSHt, hanem fT3, fT4, anti-TPO és anti-TG hormonokat) is kell nézni, mert döntő többségben a pajzsmirigy alul vagy felülműködése felelős érte és ha azt kezelik akkor helyreáll a ciklus is.

2021. nov. 25. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Pajzsmirigy ennyire részletesen nem volt csak tsh.a ketózis pozitív hatással van pl a pcos-re.,meg egy csomó mindenre,attól nem tartok.

Pár nap mulva esedékes egy teszt,utána tovább lépek valamerre. Köszönöm a válaszokat.

2021. nov. 25. 09:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!