Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mit reagáljak a ‘vigyàzz,...

Mit reagáljak a ‘vigyàzz, mert kifutsz az időből’ megjegyzésre?

Figyelt kérdés

Most költözünk egy kisebb 1 szobás albérletbe, hogy pénzt spóroljunk és kb 1 év múlva hitelt tudjunk felvenni. Lassan 30 leszek és úgy érzem magamat alig tudom ellàtni… nem a pénz a legnagyobb probléma , hanem úgy érzem munka után a fizikai és mentális kimerültség..

Illetve a menzeszem is vacakol egy ideje. Gyógyszert adott rá a doki de az csak egy ideig hozta helyre utána ugyanúgy elmaradt. Most másik nőgyógyászt keresek. Szóval ez a másik ok, de ezeket senki orrára nem kötném… hihetetlenül feszélyezve érzem magam ha valaki felhozza a gyerek témát. Pedig szeretnék. És ez a legrosszabb….a bizonytalanság.


2022. máj. 15. 09:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Semmit. Senkinek semmi köze hozzá. A te dolgod és kész, válts témát.
2022. máj. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
78%
Őszintén reagálnék. Ebben a rohadt országban olyna helyzetet teremtettek, hogy háromszor meg kell gondolni, mert megfelelő lakáshoz az átlag kb ekkor jut, ha örököl.
2022. máj. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
Pont azért érzed magad rosszul tőle, mert te magad is így gondolod.
2022. máj. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
73%
Én 35 évesen szültem. Nem vagy lemaradva, sőt ismerős most szül 42 évesen.
2022. máj. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%

Ne azzal foglalkozz, hogy mások mit mondanak, vagy mit gondolnak. Sokkal nagyobb probléma, hogy már most, gyerek nélkül is kimerült vagy, magadat sem tudod ellátni. Ide (a pénzkérdéstől függetlenül), hogy fér bele egy gyerek?

Lehet, másik munkát kellene keresned. Sokkal könnyebb szülés után egy munkahelyre visszamenni, mint új munkát találni kisgyerekes anyukaként.

2022. máj. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%
Megmondanám, hogy mivel nem szoktam futni, ez a veszély nem fenyeget. De ha futnék is, nem vagyok olyan gyors, hogy görbítsem a teret és időt...
2022. máj. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
85%
Max a menopauza után futsz ki az időből, addig még van még jó 20 éved :)
2022. máj. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
#7- es válaszoló! Sajna elmarad sokszor a megeszem így valami korai menopauza állt be nálam. Próbálom kideríteni mitől, mert az orvos csak gyógyszert irt fel de nem vizsgált ki.
2022. máj. 15. 11:51
 9/18 A kérdező kommentje:
Menzeszem*
2022. máj. 15. 11:51
 10/18 anonim ***** válasza:

Ezer meg egy választ adhatsz rá, attól függően, hogy kivel és milyen viszonyt ápolsz.

Én el szoktam intézni a "ráér" jelelgű válaszokkal. Ha valakinek ez nem elég, akkor szokott az lenni, hogy kérem letenni az asztalra egyben a 30 milliót, majd utána havi 300k-t 25 évig, hogy finanszírozni tudjam (ezt elő lehet adni viccesen, vagy komolyan is), aztán utána már csak hápogás van és békénhagynak egy ideig

2022. máj. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!