Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mit reagáljak a ‘vigyàzz,...

Mit reagáljak a ‘vigyàzz, mert kifutsz az időből’ megjegyzésre?

Figyelt kérdés

Most költözünk egy kisebb 1 szobás albérletbe, hogy pénzt spóroljunk és kb 1 év múlva hitelt tudjunk felvenni. Lassan 30 leszek és úgy érzem magamat alig tudom ellàtni… nem a pénz a legnagyobb probléma , hanem úgy érzem munka után a fizikai és mentális kimerültség..

Illetve a menzeszem is vacakol egy ideje. Gyógyszert adott rá a doki de az csak egy ideig hozta helyre utána ugyanúgy elmaradt. Most másik nőgyógyászt keresek. Szóval ez a másik ok, de ezeket senki orrára nem kötném… hihetetlenül feszélyezve érzem magam ha valaki felhozza a gyerek témát. Pedig szeretnék. És ez a legrosszabb….a bizonytalanság.


2022. máj. 15. 09:52
1 2
 11/18 anonim válasza:
77%
Én 31 éves vagyok, férjnél, van saját autónk,lakásunk,igaz, hitelre. Én azt szoktam válaszolni, mivel már kivagyok a sok tapintatlan kérdéstől,hogy szeretek egyedül lenni, nem hiányzik az életembe egy gyerek,aki 10-20 évig velem lesz. Nincs jogom szeretni az önállóságot? Egyébként a valódi ok az,hogy engem is annyira lefáraszt a munkám,ami a hivatásos is, hogy a maradék időben pihenni szeretnék, néha még a férjem jelenléte is túl sok😁
2022. máj. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

,,Ne próbálj meg meg/rámijeszteni"

,,Nem a te dolgod, ne törődj vele"


én pl ezeket mondanám v semmit

2022. máj. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Tegyük hozzá, hogy ha becsúszna egy gyermek, és azt éreznéd folyamatosan, hogy megtartod, akkor ott lenne az az életerő, ami kiad egy keményen megtolt 20-25 évet, ahogy most is ott van, csak mivel hiányzik a jó értelemben vett téboly (nevezzük szenvedélynek, mivel éppen az is) az életedből, nem kattanhat a kulcs a zárban.
2022. máj. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Fáradt sóhaj, és "köszönöm a tanácsot". Ha tovább érdeklődik, akkor megmondod, hogy nem vele akarod megbeszélni.
2022. máj. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz velük!Senkinek, semmi köze hozzá. Ez a ti dolgotok, majd akkor vállalsz gyereket, amikor nektek megfelel. Viszont a cikluszavar okát ki kellene deríteni. Lehet, hogy az állandó kimerültségnek is hormonális oka van pl. pajzsmirigy probléma.
2022. máj. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
...úgy gondolom hogy teljesen értelmetlen a korral stresszeltetni a nőket...segíteni nem segít, csak árt.
2022. máj. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Semm közöd hozzá - ennyi.
2022. máj. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én 28 évesen szültem, de ha újrekezdeném még várnék vele. 34 évesen szülném az elsőt.
2022. jún. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!