Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Védekezés mellett teherbe...

Védekezés mellett teherbe estem, de csak pár napig tartó úgynevezett biokémiai terhességem volt, ez jelentheti azt, hogy a többi is hasonlóan fog végződni?

Figyelt kérdés
Sose voltam még terhes korábban, és nem is terveztünk gyereket eredetileg, de nagyon megörültünk a pozitív tesztnek, és nagyon nagy csalódás volt, hogy végül nem folytatódott a terhesség. Most szeretnénk aktívan is próbálkozni, csak bennem van a félsz, hogy megint pofára esés lesz a vége.

2022. aug. 17. 06:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyakran előfordul ilyen, ne parázz.
2022. aug. 17. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

“ pár napig tartó úgynevezett biokémiai terhességem volt”


Minden áldott állapot, ha már megfogant.

Függetlenül, hogy hány napig tart.


Sok ilyen lehet egy nő életében anélkül, hogy tudna róla. Nem ágyazódik be rendesen, és elvetél, felszívódik, vagy a menstruációval távozik.


Nem jelent semmit. Egy focicsapatotok is lehet. 👍🙂 Mindent bele.

2022. aug. 17. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Komolyan? :) Ez megnyugtató, köszi! :)
2022. aug. 17. 06:39
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok minden okozhatja, ha tobbszor elofordul, erdemes kivizsgaltatni a pajzsmirigy-et, progeszteron-szintet, prolaktin-szintet, folsav-szintet.
2022. aug. 17. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi dolgoztunk a babán, és 5 hónapja nekem is volt egy ilyen meg nem maradt terhességem, viszont most egy egységes kisélettel áldott meg az ég!:)

Szóval ne aggódj szerintem!:)

2022. aug. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Gratulálok, és köszi a bíztatást :)
2022. aug. 17. 08:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Dehogy jelenti azt :) Az első nekem is így végződött, aztán a következő hónapban is teherbe estem, és őt már meg is szültem :)
2022. aug. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!