Inofolic ekkor is ajánlott?

Figyelt kérdés
Amikor még nem volt menzeszem magától, akkor ajánlotta a doki az Inofolicot, akkor nem alkalmaztam. Mostmár van magától ciklusom, viszonylag kiszámítható is, de nem sikerült még teherbe esni. Akkor is ajánlatos az Inofolic, ha van menzesz, vagy felesleges? Hasznomra lehet így is? Attól is félek, nehogy összekuszálja a dolgokat, és kitolódjon a vérzés…

2022. nov. 9. 07:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Hat olvasd akkor el, mire jó. Az Inofolic egy vitamin. Persze, hogy szedheted. Nekem segített.
2022. nov. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. De leginkább olyan nőknek ajánlják, akiknek nincs,- vagy össze vissza van menstruációjuk, tehát menzesz rendezésre. Nekem már nem kell rendezni, ezért vagyok bizonytalan, nehogy bezavarjon, de ha segít akkor meg jó lenne szedni…
2022. nov. 9. 08:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Peteérést támogatja egyébként, szóval mindenképp jó dolog szedni akkor is ha rendszeres mensid van.
2022. nov. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én még terhesen is szedtem(vagyis ittam),doki tanácsára.
2022. nov. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!