Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Petevezeték átjárhatósági...

Petevezeték átjárhatósági vizsgálat, mire számítsak?

Figyelt kérdés

Több, mint 2 éve nem esek teherbe, voltam már kétszeri, vérvételes hormonvizsgálaton, párom andrológiai vizsgálaton + spermiogram, elvileg nincs semmi bajunk, mégsem jön a baba. Következő lépésként, petevezeték átjárhatósági vizsgálatra fogok időpontot kérni, hátha elzáródott. Mennyire fáj? Olvasgattam, és eléggé megijedtem, hogy valaki üvöltött közben, annyira fájt. Valaki tudja esetleg, hogy a kontrasztanyag, amit átfújnak rajta, miből van? És ennek a vizsgálatnak nincs esetleg negatív következménye, mellékhatása? Gondolom rosszabb csak nem lesz, mint előtte Utána feküdni kell pár napig?

Köszönöm előre is aki megosztja a tapasztalatát.



2023. jan. 21. 22:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
87%

En nagyon izgultam emiatt. Elso alkalommal ertekelhetetlen lett, nem kaptam eredmenyt de nem fajt. Utana egy napig gorcsoltem de azt mondtak ez normalis. Masodszor fajt ahogy feltettek a csovet, leesett a vercukrom, ketten vittek be a rontgenbe. A vizsgalatbol semmit nem ereztem. Atjarhato. Ez fel eve volt es azota sincs baba. Lassan 3 evnel jarunk, a korunkbol adodoan el kell gondolkodjunk a kovetkezo lepesen.

Ha atjarhato nem is fogod erezni. Bocsi az ekezetek miatt, igy gyorsabb.

2023. jan. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Uhh, nem semmi, remélem nem lesz olyan vészes, de a lényeg, hogy választ kapjak végre, mi lehet a gond. Sok sikert mindegyikünknek :( :) !

2023. jan. 24. 17:55
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia miutan voltal leírod hogy milyen volt?
2023. jan. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
szia, leírom igen de még nem kaptam sajnos időpontot annyira tele van, még a magán is.
2023. febr. 2. 16:10
 15/18 anonim ***** válasza:
Szia gondolom azóta voltál? Milyen volt? Azóta remélem már babás vagy. ☺️
2023. nov. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Sziaa


Voltam hát ne mensi után menj egyből , nekem … nem tudom leírni mennyire fájt 😂😂

Nincsenek szavak 😂

Soha többet ..

azóta sincs baba sajnos, a bakterológia miatt nem jutunk el beültetésre..:/

Te mikor mész?

2023. nov. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Jaj azt hittem ez az én kérdésem bocsánat 😂😂😂😂 najólvan.. 😂😂
2023. nov. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Szia....voltam, kicsit el volt záródva, de utána sem jött össze, de már nem vagyok együtt a párommal, nyáron szétmentünk sajnos, nagyon sok volt a stressz és ráment a mentális egészségem a témára. Most azóta magamat próbálom helyrehozni lelkiekben, nem vágyom kapcsolatra görcsösen. De legalább már nem zavar ha látok egy terhes nőt vagy egy ismerősöm bejelenti babát vár. Sajnos nem minden úgy alakul ahogy elképzeljük. Most a munkán van a fókusz aztán majd lesz ahogy lesz.

Sok sikert mindenkinek!

nov. 29. 12:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!