Vérvételre ajándék?

Figyelt kérdés

Pár hete voltam cukorterhelésen, de aki ott volt, hogy vért vegyen, nem tudta levenni, össze vissza szúrkált mind a háromszor. Egy asszsiztens vette le végül mind a 3x kézfejből, valami csecsemőknek való tűvel kézfejből végül nagyon ügyesen...

Most megint mennem kell hormonokat nézetni, és arra gondoltam, viszek egy apró ajándékot neki. Egy pohár tartós poharas kávét, egy smoothie-t meg egy kisebb szelet csokit. Nem nagy értékben, de talán jól fog esni neki.

Nem béna az ötlet?


2023. febr. 1. 11:48
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
76%

Te kérdezted a véleményünket, mi elmondjuk erre meg megsértődsz...

Minek írsz ki kérdést, ha nem vagy kíváncsi a válaszra vagy csak jól felhúzod magad azokon és megsértődsz? (Az előzőhöz hasonlóan ez a kérdésé is költői, nem várok rá választ.)

2023. febr. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
65%
Jaj istenem, ezek a válaszok... Vigyél, ha hálás vagy neki. Csoki, kávé egy kedves gesztus, valószínűleg örülne neki.
2023. febr. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
88%
Vigyél ha szeretnél és ha tudod hogy ő lesz ott. De szerintem elég 1 valami. Kávéautomata szinte mindenhol van így azt nem vinnék, inkább csokit.
2023. febr. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 flora08 ***** válasza:
94%
Őszintén szólva, én nem vinnék. Úgy érzem, zavarba hoznám a kollégái előtt. Másrészt nem értem, mi ebben olyan nagy dolog. Nem ment hagyományos módon, megoldotta máshogy. Nem, nem sajnálom tőle, de szerintem semmi olyan nem történt, ami indokolná, hogy kapjon.
2023. febr. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Ott nincsenek közvetlen bent a kollégái, csak az van a szobában aki veszi a vért, és most csak ő lesz.

Nem annyira nagy dolog, de nekem jól esett, amikor a terhelés után és miután a másik össze vissza szúrt 0,60,120. percben is, ez a másik nő egyből levette mind a háromszor nagy precizitással a vért próbálkozás nélkül. Mint írtam, speciális tűvel, kézfejből.


Talán tényleg nem kell több minden, de a csokit oda fogom neki adni. Nem érzem túlzásnak.

2023. febr. 1. 13:01
 16/27 anonim ***** válasza:
62%
Ezek miatt,van a hálapénz intézménye,és nem is fog kínálni,még ha illegális, akkor sem.Azért adsz neki ajándékot,mert a munkáját el tudta végezni.Logikus.Te is kapsz akár csak egy csokit is azért,mert a feladatokat el tudod végezni?Én csak max megköszönném neki,gondolom ezt megtettem,a kolléganőre viszont panaszt tennék,mert nem normális dolog,hogy egy erre szakosodott ember sz@rrá szurkál és nem tud vért venni. Ennyi erővel,én is nekiállhatnék,egyszer csak sikerül.
2023. febr. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
*kihalni
2023. febr. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Álljál :D
2023. febr. 1. 13:17
 19/27 A kérdező kommentje:
Ez nem állami intézmény, magán. Akkor milyen hála pénzről makogsz?
2023. febr. 1. 13:18
 20/27 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem a kedvesség sose árt. Ha őszintén hálából adják nem muszájból vagy benyalásból szerintem nagyon jól tud esni. :)

Kár hogy már kihalóban van ez a szokás.

2023. febr. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!