Vérvételre ajándék?

Figyelt kérdés

Pár hete voltam cukorterhelésen, de aki ott volt, hogy vért vegyen, nem tudta levenni, össze vissza szúrkált mind a háromszor. Egy asszsiztens vette le végül mind a 3x kézfejből, valami csecsemőknek való tűvel kézfejből végül nagyon ügyesen...

Most megint mennem kell hormonokat nézetni, és arra gondoltam, viszek egy apró ajándékot neki. Egy pohár tartós poharas kávét, egy smoothie-t meg egy kisebb szelet csokit. Nem nagy értékben, de talán jól fog esni neki.

Nem béna az ötlet?


2023. febr. 1. 11:48
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
88%
Olyan hálapénz,hogy a köztudatban benne van,hogy adnom kell valamit,hogy ellássanak,az ott lévők meg el is várják.Mindegy,hogy ez állami,vagy magán,mert pluszban adod, azért,hogy jobban bánjanak veled.De nem fognak,csak azzal rosszabbul,aki nem ad. És amúgy meg ha magán úton mész,és fizetsz érte, akkor még mégnagyobb marhaság.Olyan,mint a hentesnél csokit adni,mert kiszolgált.Te már kifizettem az árát a szolgaltatásnak,fölösleges rászoltatni az ott dolgozókat is a maroktartásra.De azt csinálsz amit akarsz.
2023. febr. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
84%
Hat nem tudom a helyzet az hogy azt hittem csak elírtad de az hogy elsőre nem tudta levenni az ott dolgozó, aztán jött ez a hős aki levette majd hagyta, hogy masodjara is megszurkáljon a béna vérvevő, mire azt is levette és nem hogy akkor már magátol levette volna a harmadikat hagyta hogy harmadjára is megszurkáljanak 😅😂 szerintem ezt biztos, hogy nem hálálnám meg sőt amúgy én ilyen apróságot alapból nem de ez én vagyok.
2023. febr. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Azért hagyta, mert nem ő nem azért van, hogy vért vegyen. Orvos mellett asszisztens, hidd el, volt elég dolga, mint azt figyelgetni, mikor kell megint levenni tőlem a vért.
2023. febr. 1. 13:32
 24/27 anonim ***** válasza:
59%
Nekem a kórházban volt az összes laborom (egyébként minden mást magánban csináltattam, de úgy voltam vele, hogy vért levenni bárki le tud), viszont nekem nagyon mélyenülő vénám van, szegény asszisztens mindig rengeteget szenvedett vele (de egész életemben így volt ez, már kisgyerekkorom óta, szóval nem az ő bénasága volt), nekem is volt olyan, hogy egyáltalán nem sikerült és vissza kellett mennem, vagy ha sikerült is, sokadjára. Én utolsó alkalomra vittem neki egy doboz Merci csokit.
2023. febr. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
82%

Én biztos nem adnék. Nagyanyám vitt mindig csokit meg italt az eü dolgozóknak, de az egy másik kor volt. Olyan jó lenne ha lassan kihalna ez a hülye szokás, ahogy hal ki az a generáció is aki ebben nőtt fel.

Az külön röhej hogy egy magán intézményben akarod, ahol a pénzedért még bénák is voltak cserébe. Tök mindegy hogy asszisztens, kap fizetést, tud abból kávét venni magának ha akar. Más ilyenkor ír egy rossz értekelést, te meg még ajándékot vinnél. Egyáltalán miért mész megint oda, ahol elsőre sem tudták megugrani a feladatot? Ennél az államiban is jobban járnál.

2023. febr. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
87%
Szárnyas tű. Nem különlegesség. Minden vérvételi laborban van. Államiban is.
2023. febr. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

Egyáltalán miért mész megint oda, ahol elsőre sem tudták megugrani a feladatot?


Talán azért mert a kis városban ez az egyetlen egy hely, ahol van egyáltalán ilyen szolgáltatás, azért megyek ide.

2023. febr. 1. 15:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!