Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » A fèrjemmel egy ideje tervezzu...

A fèrjemmel egy ideje tervezzuk a babat Viszont mi londonban elunk es nem nagyon bizunk az eddig elhangzottak miatt az itteni orvosokban valaki aki mar szedett terhes vitamint ami ra segit a baba meg foganasara melyik vitamin volt az ami bevallt?

Figyelt kérdés
2023. máj. 10. 20:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nekem vegyes tapasztalataim vannak. Meddőségibe jártunk Londonban, és nagyon lassan haladt minden. Viszont alaposan kivizsgálástak, több probléma is kiderült. Nekünk lombikot javasoltak, de még a várólistára való felkerülésre is várni kellett. El sem jutottunk oda, hogy fogadjon valamelyik kórház.

Végül hazaköltöztünk (nem emiatt) és 4 év után otthon spontán megfogant a babánk.

Örülök, hogy így alakult, mert veszélyeztetett terhes voltam, több hétig kórházban feküdtem megfigyelésen, Londonban ez ki se derült volna, valószínűleg meg sem maradt volna ott a baba. Nagyon lazán veszik az egészet, ami egy probléma mentes terhességnél rendben van, de egyébként meg kockázatos.

Viszont választhatsz hogy szeretnél szülni.

2023. máj. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Állami ellátásba simán lehet, hogy hónapok. Múlva kapsz időpontot... Addig összegyűlhet a "holiday"-ed...

Magánban meg kérj úgy, ahogy neked jó.

Nem egy külföldön dolgozó ismerős így csinálja. Mikor hosszabb szabadságra jön, elintézi az éves orvosi szűréseket.

2023. máj. 11. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

11.Nagyon orulok neked🙏🏻🥰legyetek nagyon boldogok es egeszsegesek

12.Nem tudok soha hosszabb idore menni 3havonta tudok haza jarni 1-2hetre otthol elnek a szuleim a testvereim probaltam mar otthol is de mire idopontot adtak volna mar jonnom kellett vissza mert mar elis telt aza masfel het sajnos ez van😢

2023. máj. 11. 08:38
 14/18 anonim ***** válasza:
93%
Kérj időpontot ELŐRE. Ne akkor, mikor otthon vagy.
2023. máj. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Az unokatestvérem nem Londonban, de Angliában él. A terhesség alatt alig néztek rá. A szülés pokol volt, senki nem nézett rá, végül császározták. Azt hittük sose lesz meg a baba, olyan sokáig hagyták szenvedni. Aztán a baba hányt, nem tudták mi az (valószínűleg a magzatviz, de ott nem tudták). Csak emiatt nem rakták ki rögtön császár után a kórházból. Védőnő alig látta és mindig új védőnő van. Mivel kint szeretnének végleg maradni, ezért nem jött haza szülni. Az itthoni egészségügyet szidjuk, de itt legalább megnéznek terhesség alatt.


A kérdésre is válaszolok. A második babánk nehezen jött össze, hiába szedtem bármit. Végül leálltam mindennel, elengedtem a dolgot és sikerült. Szerintem nem a vitaminokon fog múlni, hogy sikerül-e.

2023. máj. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
14.igen kérhetnék de mivan akkor ha akkorra adnak időpontot amikor pont nem tudok haza menni!
2023. máj. 11. 15:34
 17/18 anonim ***** válasza:
85%
Akkor megmondod, hogy az az időpont neked nem jó. Tudnak-e xy hónap z-zs napokra adni. Ne legyél már ilyen kis tehetetlen, a gyerekkel még több intéznivaló lesz.
2023. máj. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
85%
Hát kérj akkorra, amikor otthon leszel. Nem bolnyolult.
2023. máj. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!