Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Vajon ez ovulációs fajdalom...

Vajon ez ovulációs fajdalom lehet?

Figyelt kérdés
Áprilisban volt egy átjárhatósági vizsgálatom (a meddőségiből küldtek)ahol nem találtak semmit. Majd az utána pár napra olyan fura alhasi fájdogálást éreztem féltem hogy elkaptam valamit és amikor a legerősebb volt úgy voltam vele hogy mindegy ha már kívánom a sexet ha bajom van csak nem ártunk sokat vele de utána másnap vagy utána nap kb el is múlt. Ekkor jött a nagy csoda hát nem jött meg vártam vártam mert PCOS-t allapítottak meg a meddőségibe mentünk volna inszemre. Lőttem egy tesztet hát pozitív lett. Sajnos 9. hétig élveztük egymás társaságat majd itthagyott minket a kis lélek. Csináltak egy Missed AB-t megvolt a kontroll mindent rendbe talált a doki PCOS nak jele se volt. Most vagyok a műtét utáni első mensi után nagyjából ovu időszakba. Szurkál az alhasam olyan érzés kicsit mikor pisilnem kell de vissza kell tartanom mert nincs mosdó. Ehhez tudnám hasonlítani de egyik nap egyik oldalon másik nap masikon érzem ami fura mert ugy tudom hol egyik hol másik érik persze előfordulhat hogy mind2 de...A nyák tegnap volt olyan hogy vizes érzetet keltett és átlátszó volt ilyen lemoshatatlan kb én úgy tippelném ez a jó időszak. Vajon most akkor ez tényleg ovu fájdalom? Mióta menstruálok soha nem éreztem előtte ezeket csak az átjárhatósági óta ahol elvileg nem találtak semmit de mégis lehetett ott valami mert azutan egyből természetes úton teherbe is estem és előtte 5 évig próbalkoztunk mindennel is.

2023. aug. 3. 13:10
 1/1 anonim ***** válasza:
67%
Úgy gondolom, az atjarhatosagin sikerült eltávolítani az akadalyt ami ott lehetett,meg akkor is ha ezt ok nem lattak. Nagyon valószínű h ovufajdalom, igy a leirtak alapjan. Nekem szules ota hasonlo.
2023. aug. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!