Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 11.DPO Tart még itt valaki?...

11.DPO Tart még itt valaki? Éreztek valami babára utaló jelet ?

Figyelt kérdés

#terhesség #Terhességre utaló jelek
2023. szept. 17. 14:28
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
83%
Nem kell képzelődni.Nekem semmilyen jele nem volt mikor terhes voltam.Nemjött meg ennyi.
2023. szept. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Nem kell kepzelodni ? Szuper vagy 👍
2023. szept. 17. 17:56
 3/28 anonim ***** válasza:
77%
Szia. Nekem 11dpotol kezdve fájt a keresztcsontomnál és a hátam is.majd 13dpo-n étvágyam sem volt, alig ettem, ez ment 14dpon is a nemvárt napján, undorodtam mindentől. Enyhén görcsölt a hasam aznap és szúrkált. De betudtam annak, hogy megfog jonni, a hat es derekfajast meg a megfazasra fogtam. Majd nemvart utan egy nappal teszteltem szép pozitívat. :)
2023. szept. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert nem mindenkinél jelentkeznek plusz tünetek értem itt a görcsölgetést itt fáj ott fáj hányinger és a többi. Mert te mit érzel kérdező?
2023. szept. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
77%
Azért irtam a képzelgetést mert itt már minden jelet a terhességre fognak ha valaki rajta van az ügyön tűpontosan szexelt ovulációkor stb nem feltétlen fogan meg akkor sem 25% az esély erre.
2023. szept. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 gergelice16 ***** válasza:
65%
A feleségemnek 3 napja kellett volna megjönnie, ezért csináltunk tesztet, és kiderült, hogy jön a baba. De nem volt túl nagy meglepetés, mert már 10 napja hányingere van, amikor éhes (evéssel elmúlik). Tegnapelőtt kicsit görcsölt is a hasa, de utánanéztünk, és ez normális.
2023. szept. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

#6

Gratulálok a babához . Nálam is ezek voltak a tünetek . 2 napja volt egy halvány pozi tesztem . Majd tesztelek holnap . Sajnos már volt részünk kémiaiba

2023. szept. 18. 09:52
 8/28 gergelice16 ***** válasza:
0%
Sajnálom. Remélem most nem fogjátok meggyilkolni a gyereketeket.
2023. szept. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Esküszöm inkább soha többet nem kérdezek itt semmit. Depresszióba ejtő undorító emberek válaszolnak ilyeneket. Nem is tudom felfogni, hogy hogy bírsz ilyeneket írni egy másik embernek anélkül, hogy bármi tudásod lenne e mögött. Bántó! De nyilván mindenki visszakapja majd a magáét ! Legyen további gyönyörű napod
2023. szept. 18. 16:39
 10/28 gergelice16 ***** válasza:
0%
Igazad van, ha megerőszakoltak, tényleg nehéz a döntés. Bár én talán örökbeadnám, ha nem lennék képes felnevelni. Lehet ezekhez segítséget kérni, ha a pénz lenne a probléma. Minden más esetben egy előzetes hibát próbálsz így megoldani, ami undorító... Sose bírtam azt az érvelést, hogy az abortusz egy jó dolog, mert többet ártanánk a gyereknek, ha felnevelnénk. Nem ekkor kell okosnak lenni, hanem korábban. Ha nem tudod türtőztetni magad, akkor igenis számolnod kell azzal, hogy nehéz helyzetbe kerülsz. Igenis jó, ha tudatosítod, mire készülsz.
2023. szept. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!