Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 11.DPO Tart még itt valaki?...

11.DPO Tart még itt valaki? Éreztek valami babára utaló jelet ?

Figyelt kérdés

#terhesség #Terhességre utaló jelek
2023. szept. 17. 14:28
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
És most hogy jön ide az abortusz ? Soha nem volt abortuszom. A kémiai terhesség azt jelenti,hogy elindul a terhesség folyamata, de magától megszűnik és megjön magától a menstruáció. Nem értem miről beszélsz itt jelenleg . De komolyan .
2023. szept. 18. 17:48
 12/28 A kérdező kommentje:
Vagy lehet nem volt elég egyértelmű a feltett kérdésem ! Teherbe szeretnék esni , csak nem sikerül . Igazán nem értem miről beszélsz . De azért köszönöm a "segítő" válaszod
2023. szept. 18. 17:49
 13/28 gergelice16 ***** válasza:
0%

Sajnálom, teljesen félreértettem. "Kémiai" alatt arra az abortusz típusra asszociáltam, amikor kimarják a magzatot. És azt hittem, hogy megint el akarod ezt végeztetni, ezért tudatosítani akartam, hogy ez gyilkosság (bár valóban szörnyű módon fogalmaztam ezt meg, sajnálom).

A problémához visszatérve: pont a mostani terhességünk előtt nekünk is volt egy vetélésünk. De ha már halványan látszódik, szinte biztos, hogy terhes vagy. Nekünk is ilyen volt. Drukkolok, hogy most sikerrel járjatok!

2023. szept. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
75%
13as ha nem vagy tisztában a dolgokkal.Ennyire nem vagy tisztában az gáz...na mindegy..akkor ne szóltál volna hozzá ehhez a kérdéshez.
2023. szept. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 gergelice16 ***** válasza:
0%
Nem az volt a gáz, hogy félreértettem, mert szerintem bőven lehetett úgy értelmezni a kérdést, hogy a kérdésfeltevő fél attól, hogy terhes, ezért kérdezi, hogy milyen jelek vannak. Az abortusznak pedig két változata van (ahogy én tudom): a fizikai és a kémiai. A gáz az volt, ahogy fogalmaztam. Mert nem támadással kellett volna megközelítenem, amit akartam mondani. Ellenben a te hozzászólásod tényleg gáz, mert mások lejáratásán kívül semmi célja nincs.
2023. szept. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
42%
Saját magadat járattad le 🤷‍♀️😅 Még a végén engem hibáztatsz mert hülyeséget írtál? 🫢
2023. szept. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 gergelice16 ***** válasza:
0%
Olvasd újra mit írtam. Utána beszélj
2023. szept. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
25%
Inkább nem olvasom mert a hányinger elkap amit lefirkáltál ide.
2023. szept. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Szia kérdező! Nekem lombikterhességem van (36.hét)

Semmilyen tünetem nem vt, nemhogy 11. Dpon, de még a terhesség első 3 hónapjában sem! Utána is csak kb az h nőtt a hasam.

Simán lehetsz terhes tünetek nélkül is:) sok sikert :) 🥰

2023. szept. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

#19

Nagyon szépen köszönöm 🥰 reménykedek még 😍

2023. szept. 19. 08:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!