Volt olyan, akinek el se kezdték a lombikot ilyen értékekkel?

Figyelt kérdés

Alacsony amh 0.01, fsh 26, lh 22

Pajzsmirigy alulműködés (Hasimoto), nagyon durva IR, pcos.

A PM és az IR gyógyszerrel kezelés alatt.

34 éves vagyok.



márc. 7. 23:23
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
100%

Jaj! Már önmagában az AMH elég lenne hozzá, hogy ne kezdjék el.

Szlovákiában lehetne gondolkodni, petesejt donorral.

márc. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 0.05 volt, és csak 3 üres tüszőt sikerült leszívni a stimulálás végén, másodikat már nem javasoltak, Brno-ba mentem donorpetesejtes lombikra.
márc. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:

Kedves #2-es sikerült a baba?


Eddig nem figyeltem oda magamra ez igaz, de most életmódot váltottam. Figyelek a kajára es sportolok, sajnos eddig ezek nem voltak az életem részei, és 10 kg van rajtam... az inzulinom sajnos a 60 perces 240 volt, a 120as 18 de rendbe jöhet!

2 hónapja szedem a merkcformint és megjött a menstruációm, kicsit hosszabb időre 45 napra.

Szedek Q10-et, d vitamint, inositolt... mindent amit lehet


Nem hiszem el, hogy ilyen fiatalon ne lehetne...


Annyit olvasni,hogy ezek mind sokat javítottak az értékein!!

Március végére kaptam időpontot meddőségire, addig itt izgulok. Gondolom akkor lesz meg egy labor, hátha azon már minden más lesz!

márc. 8. 07:22
 4/45 anonim ***** válasza:
100%
DHAE amit szoktak alacsony AMH-ra, a többi betegséghez nem értek
márc. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, azt is olvastam.


Mennyire használ?

Mennyit tud feltornázni?

márc. 8. 07:45
 6/45 anonim ***** válasza:
77%
Azt nem tudom megmondani sajnos (szerencsére :) ), én kb fél évig szedtem plusz mellé elkezdtem az Organiqa Hormonegyensúly kapszulát plusz nagy dózisban D vitamint és pont a vérvétel előtt nem sokkal pozitív lett a tesztem, így el sem mentem :D Nekem előtte 0,2 volt az AMH, viszont az összes többi értékem rendben volt teljesen, sőt a terhesség alatt is, szóval nem tudom mi okozhatta
márc. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
Amíg az ir nincs rendben semmi képpen nincs értelme kezdeni. Utána egyszer meglehet próbálni.
márc. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:
Az IR mennyi idő alatt tud rendeződni?
márc. 8. 09:27
 9/45 anonim ***** válasza:

2-es vagyok: igen, sikerült elsőre, 8 hónapos terhes vagyok. :) De nekem a korom miatt már nem fért bele a gyógyszeres kezelés, necces volt, hogy lenne-e bármi eredmény mielőtt kifutok az itthoni sajátpetesejtes korhatárból, kértünk másodvéleményt, ott is azt mondták, ne húzzuk már ezzel az időt, mert vagy javulnak az eredményeim vagy nem. De nekem semmi egyéb alapbetegségem nem volt, "csak" a korom miatti - talán kicist korai - drasztikus amh csökkenés.


Igaza van a többi hozzászólónak, nálad még érdemes rámenni a gyógyszeres és életmódváltásos kezelésre, valóban az IR-t és a Hashimotot is kezelni kell, súlyfelesleg leadása, pcos kezelése ha szükséges stb. Neked még van időd, hajrá! :)

márc. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha PCOS-sel ilyen az amh-d, akkor vagy nincs pcos-ed, vagy pcos-ed és korai petefészek kimerülésed is van.

Ez így szerintem csak donor petesejttel műkődhet.

márc. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!