Volt olyan, akinek el se kezdték a lombikot ilyen értékekkel?

Figyelt kérdés

Alacsony amh 0.01, fsh 26, lh 22

Pajzsmirigy alulműködés (Hasimoto), nagyon durva IR, pcos.

A PM és az IR gyógyszerrel kezelés alatt.

34 éves vagyok.



márc. 7. 23:23
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:

Kedves 6-os!

Mondanal több infót a dhea-ról?

Orvosi utasitasra szedted, megelőzte vérvétel, a dózist illetően?

Azért kérdezem, mert én is vettem, de nem mertem szedni idáig.😃

En csak a pozitív vélemenyek miatt vásaroltam.

márc. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
Nem, én magamtól kezdtem szedni, viszont csak napi 2×25 gramm-ot, 3x25-el kezdtem és 2szer jött meg egy hónapban, szóval csökkentettem az adagot. DHAE vérvételem nem volt előtte, viszont mivel 35 éves voltam gondoltam úgysem lehet olyan magas
márc. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:

Ez az AMH nagyon rossz sajnos😔

Ez szerintem korai petefészek kimerülés konkrétan, lombikkal is nagyon picike az esélyed. Ha nincs petéd, nincs ami megtermékenyüljön..

Megnéztem most az enyém, 33 éves voltam mikor májusban nézték, 1,32 volt és mondta a doki hogy a koromhoz képest kicsit alacsony.

márc. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 A kérdező kommentje:

Igen, ezt is mondta a doki, hogy korai petefészek kimerülés...

És mellette a többi... szóval van pcos csak mellette meg ez is.


A dhea jó korai petefészek kimerülés esetén is vagy csak sima alacsony amh-val? Mert ugye az fsh és az lh is elég magas...

márc. 8. 13:18
 15/45 anonim ***** válasza:
41%

34 évesen szerintem még fognak javulni ezek az értékek a kezelések hatására; így semmi sincs veszve!

Kell legalább egy fél év, mire átáll a szervezet, ha nagyon szigorúan betartasz mindent.

márc. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 A kérdező kommentje:

Akkor ezekkel még van esélyem?

Tud annyit javulni az amh és a többi?

márc. 8. 15:46
 17/45 anonim ***** válasza:
14 szerintem azon is szokott segíteni, nekem az LH volt még kicsit magasabb, de csak ilyen 14 körüli, a többi rendben volt
márc. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
68%

Most miért áltatjátok?

A petefészek kimerülés nem visszafordítható. Olyan, mintha egy klimaxon túli nőnek mondanád, hogy ne aggódj, simán terhes leszel, csak szedj néhány vitamint.

Vannak csodák, de kár arra számítani. 0,01 AMH olyan alacsony, hogy gyakorlatilag nincs is. A lombik kezelések nekünk ingyenesek, de amúgy rohadt drágák. Biztos bukásra senki nem akarja elkezdeni. Igen, kezelni kell a PCO-t, az IR-t meg főleg. Akkor se jó, ha az ember nem akar gyereket, tehát igen, kezelni kell. Be lehet szedni mindent, amit itt írtak, ártani nem fog, lehet örömszexelni, imádkozni, bármit. De a sikert valószínűleg egy donor petesejtes lombik fogja elhozni Szlovákiában, a kezelések UTÁN, ha úgy döntötök, hogy belevágtok.

#1

márc. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
71%

Utolsónak igaza van. Lehet a csodában reménykedni, csak minek.

PCOS esetén még a szokásosnál pont, hogy magasabbnak kellene lennie az AMH-nak, tehát ha PCOS-sel együtt is ilyen, az nagyon nem oké.

A saját sejtes lombik csak időhúzás. Ha gyereket akarsz, akkor donor jön szóba. Ha meg úgy vagy vele, hogy "ha lesz lesz, ha nem, őgy is jó", akkor lehet várni meg bízni a csodában.

márc. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 A kérdező kommentje:

A donorpetesejtes összejöhet IR, PM alulműködés és pcos mellett?


Mert ha arra is kicsi a lehetőség... akkor tényleg csak kidobott pénz... ahhh


Mekkora költség ez? Vagy hogy működik? Mennyit kell kint tartózkodni?

márc. 8. 21:00
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!