Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/9202 A kérdező kommentje:
Gratula!!:-)Kíváncsian várom mi lesz veled!:-)
2012. jún. 22. 06:14
 92/9202 anonim ***** válasza:
94%

Sziasztok csajok:)

Mindketten előttem vagytok,ugyhogy várom a fejleményeket:)

Velem semmi nincs,még a pocim se fáj,de én még korán vagyok:)

Szilvi

2012. jún. 22. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/9202 A kérdező kommentje:
Egyikünk sem bír aludni:-D!pedig ma szabin vagyok gondoltam alszom sokáig...de ez a fülledt hőség...lehet hogy ma beülök a hűtőbe Es ott töltöm a napot:-D Köszi Szilvi hogy drukkolsz értünk én is nagyon szorítok neked hogy dolgozzon a closty!most nyáron leszel termékeny!;-)Mikor fejezed be a clostyt?Neked hányadik naptól kell szedni?nekem mensi 2.naptól kellett.Ciklus 7,8,9,10. napján nem lehetett szexelni hogy gyűljenek a spermák.Neked milyen instrukciókat adott a doki?Hú menyit kérdeztem:-D de hát ha érdekel!:-)
2012. jún. 22. 06:35
 94/9202 anonim ***** válasza:
94%

Én a 3.naptól szedem 5 napig,2x1-et:)

Ma van az utolsó napom...

Nem mondta a doki mikor szexeljünk:)

Mult hónapba viszont mondta,mert akkor kaptam szurit is,ez a hónap kilőve sajnos,mert szabin van a dokim,igy marad csak a closti.

Most annyira nem vagyok rajta az ügyön,lesz ami lesz alapon,mult hónapban nagyon rágörcsöltem,s nem is sikerült...

Még van 1 vagy 2 honapom a clostival,hogy sikerüljön,utána nem tudom mit akar a doki,mert csak annyit mondott,hogy végig csináljuk a kúrát és meglátjuk...

2012. jún. 22. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/9202 anonim ***** válasza:
93%
köszi a szurkolást :D mindenképp írok akármilyen fejlemény lesz :) ma még megittam egy bögre cickát meg elkeztem inni a palástfűvet,nálunk leszakatt az ég és még most is esik,jaa még valami a jobb oldalon fájdogál a hasam üdv Pixi
2012. jún. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Csak most írok mert az egész napom egy nagy kínlódás volt:-( lehet hogy a metformintól vagy a melegtől de ma nagyon durván álmos voltam.Hatalmas kihívás volt megfőzni székelykáposztát mindig ugy elfáradtam.még miközben félig volt kész akkor is muszáj volt lefeküdnöm és elaludtam olyan 10 percekre ma többször is kb.10-szer.nagyon durva volt.A met okozhat álmosságot.Hát most megkaptam gondolom.Jó hír hogy a pocakom már nem szúrkál hanem tompán fáj tényleg olyan mintha izomlázas lenne meg a jobb ombom.biztos elfáradt a tegnapi szúrkálásba.Nem akartam ezeket leírni nehogy azt higyjétek hogy olyan vagyok aki attól is azt hiszi hogy terhes ha tüsszent egyet.De erről szól ez az egész hogy megosztjuk egymással amiket érzünk.Ugyhogy leírtam:-)most kicsit jobbam vagyok még össze is takarítottam az előbb port töröltem fertőtlenítettem ugyhogy most jobb.De még 2 órája ezt nem tudtam volna elképzelni,de erőt vettem magamon.Hozzá kell tenni hogy soha életembem nem bírtam elaludni nappal.most is ugy riadtam fel mindig hogy nehogy aludjak mert még ezt meg azt meg kellene csinálni.de nem bírtam csak most.Na persze azért utána néztem a neten...azt írja vmi szakértői oldal hogy a fogantatás utáni héten jelentkezhet álmosság de ha sikerült ma vagyok a 8.dpon és még szerencsétlen petècske épp csak kezdegetheti a beàgyazódást.Ti mit gondoltok ezekről?

2012. jún. 22. 19:50
 97/9202 A kérdező kommentje:
vagyis a 7.dpo èn nem tudom miért de mindig egy nappal többet mondok.valami tudatalatti lehet...de miért? na szóval a 7.en vagyok:-D
2012. jún. 22. 19:54
 98/9202 anonim ***** válasza:
94%
ha ma nem a 7. dpo-n lennél hanem modjuk később simán azt írnám hogy terhes vagy :) de ahogy írtad még csak most vándorol a petéd :) más már ilyenkor tuti tenné fel itt a kérdést hogy terhes lehetek mikor teszteljek?vagy ami a legbutább dolog tesztel is,utána meg sír hogy negatív.Biztos amúgy hogy akkor volt péd amikor írod? üdv Pixi
2012. jún. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/9202 A kérdező kommentje:
szerintem igen!akkor volt a tüszőrepedés előtte meg a pé.akkor mikor kijött a sok nyák akkor repedhetett meg szerintem.aznap szexeltünk is ugye meg utána minden nap.Jaja!a lehetek terhes kérdésektől falra másznék!:-D:-D:-D:-D nagyon viccesek :-) tuti hogy a metformintöl van amit szedek meg a melegtől de azért persze ott van bennem a remény mert már 3 év hosszú idő.köszi Pixi!Szèp álmokat!!
2012. jún. 22. 22:08
 100/9202 A kérdező kommentje:

"Guten morgen" Csajok!:-D:-D:-D

De vicces kedvemben vagyok!:-) Tegnap este 11 körül megint olyan volt mintha bepisiltem volna de most egy az egyben víz jött ki.Ilyen már volt nekem egyszer néhány hónapja.Nem tudtam mi az a meleg ami hirtelen kifolyik.:-)de csak víz:-) Mondjuk tegnap egész nap minimális de vizes volt egész nap a folyásom.Most reggel meg kissé fehéres.Én már ezt nem értem.Most is csak a closty miatt figyelek annyira mert eléggé bízom a gyógyszerben meg hát ha nem sikerül 3 hónap alatt a babóca akkor hsg meg lapar és ezektől tartok eléggé pedig nem vagyok egy besz*ari csaj:-) ma sem bírtam tovább aludni.:-( meg lehet aszalódni a panelban.De ma hazautazom a Szüleimhez vidékre:-):-):-)általában 3 hetente megyek,de már nem láttam őket 1hónapja most:-( már nagyon hiányoznak.Nagyon jó velük a kapcsolatom imádom őket!:-)Hétfőn meg megyek velük nyaralni minden évben megyünk Harkányba 1 hétre van üdülési jog.A Szerelmem meg dolgozni fog szegény de ez van.Ugyhogy majd jövőhét vasárnap jövünk vissza.Addig nem is csinálom meg a tesztet sztem csak hétfő reggel...de kedden meg már úgyis megyek a dokihoz.Nem tudom mikor csináljam.Már bánom hogy megvettem...csak idegesít. Ti hogy vagytok??

2012. jún. 23. 06:16
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!