Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 9091/9202 anonim ***** válasza:
13%
Szia Évi. N nem én voltam. :D
2015. ápr. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9092/9202 anonim ***** válasza:
13%

Sziasztok Lányok!

Julcsi, ezek tényleg egyértelmű pozi tesztek, teszteltél azóta vagy voltál dokinál? Nem lehet hogy mégis babás vagy annak ellenére, hogy megjött? Én Bendivel eléggé véreztem az elején, azért nem úgy mint egy menstruáció, de vér volt, piros is.

Szia Ada, üdv közöttünk :) Nekem is pont ezek vannak Hashimotoval és még magas prolaktin is és babás lettem, szóval tényleg van remény. Ha találsz megfelelő dokit, aki beállítja a gyógyszereket és foglalkozik veled, akkor biztos hogy sikerülni fog! Sajnos nekem a clostival nincs jó tapasztalatom, nagyon csúnyán elcsúsztak miatta a hormonjaim és persze még csak terhes sem lettem :( De sok nőnek segít, remélem Neked is, drukkolok! Az én tüszőim sem igazán nőttek nagyra, megálltak ilyen 15 mm-nél, erre mondta az endodokim, hogy érik érik, de nem jó minőségű, így nem tud megtermékenyülni.

Kicciri, hogy vagy? Hogy telik a szabadság otthon?

Kriszti, juj nemsokára itt az esküvő, szuper izgis :) Én is imádtam a sajátomat szervezni, aztán annyira gyorsan elrohant az a szép nap, alig várom, hogy lássuk a képeket :)

Lillám, hogy állsz a ciklusban? Hogy döntöttél, mész a MensMentisbe? Beszedted ebben a hónapban a clostit?

Évi, hogy van Ádika fülcsije?

Vica, Csabika gyönyörű, szeretem nézegetni róla a képeket és videokat, nagyon ügyike!! :)

Meli, Fecust meg egyszerűen meg kell zabálni olyan cuki :))))

A mi fiacskáink a legszebbek, én mondom :)

Irszike, itt is nagyon boldog szülinapot Neked! Puszi Előd babánknak!

Én jól eltűntem mindenhonnan, nem vagyok a toppon, folyton beteg vagyok, el sem hiszem már, igazából karácsony óta nem tudok kilábalni. 2 hete rahúzódott minden a fülemre, nagyon fájt és hallani sem hallottam, kaptam antibiotikumot, aa fájdalom gyorsa elmúlt, a hallásom most kezd visszajönni, sosem éreztem még ilyet, szörnyű volt. Persze 3 napra az antibiotikum kúra utántól kapar a torkom, ismét tiszta takony vagyok és borzasztó a közérzetem :( Azt hiszem ezen már csak a szülés fog változtatni, pedig nagyon jó lenne nem lestrapáltan eljutni odáig, sok sok erővel és energiával. Bendi szerencsére jól van, 2 és fél hetes tavaszi szünetet tölti itthon, még jó hogy jó idő van, így sokat játszik a kertben. Mi már betöltöttük a 35 hetet, egy hónap és a kezemben tarthatom a kis csodámat :) A szobáját nagyjából megcsináltuk már egy hete, most hétvégén pedig a kórházi cuccot is összetettem. Persze, hogy bonyolítsunk az életünkön, hétvégén szétvertük a fürdőnket, mert most találtuk ki, hogy bizony ezt még felújítjuk Mili érkezése előtt. Remélem most hétvégére mindent be tudunk szerezni és neki is eshetünk.

Sok puszi

Lia

2015. ápr. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9093/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
10%

Sziasztok Kislányok!:)

Krisztikém végre megértettem mindent, a kérdés, a hely varázsa fog segíteni(ebben hiszel), erre én nem is gondoltam, mert olyan egyszerűen fogtam ezt fel, hogy tmindegy hova írok. :-D

Lia szegénykém gyógyulj hamar, lassan itt az idő! :) várod már? Hülye kérdés, biztos nagyon:)

Ma kellett volna hívnom a Mensmentist, mert amikor be akartam jelentkezni mondták, hogy 10-étől tudják adni júniusi időpontokat, és hívjam őket mától. Ezer felé voltak a gondolataim ma (sok munka volt), és későn jutott eszembe , de holnap mindenképpen hívom. Végül is nem szedtem be a clostyt, mert vérvételeket szeretnék következő ciklusban, hogy friss eredményekkel menjek, és az bekavarna rendesen. Hormonoktól tiszta vagyok fél éve :-D Reális lesz az eredmény.

Ádika remélem jobban van:((

Ada drukk nagyon, és remélem neked segít a Closty, én is mindenféléket szoktam érezni, de hát olyan jó beleélni magam a kijózanító 1 csíkig:( De neked kettő lesz!! Meglátod.

Ja nekem persze megjött, 3.cn :-/

Lia fürdőszoba?? Jaj az kemény, pfff, tényleg én ígértem képeket a mi kis fürdőnkről, hogy milyen lett, a face csoportba majd rakok, oda könnyebb:) Puszi Csajok

UI: Bocs Bálint h a h...ék közé soroltalak , de ha tudnád mik voltak már itt:(

2015. ápr. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9094/9202 anonim ***** válasza:
10%

Sziasztok! :)


Lia, Lilla köszi a bíztató sorokat.


Szerencsére a dokim szimpatikus, és elég nagy koponya, főleg PCOS témában, úgyhogy bízom benne és abban, hogy kétcsíkos lesz a szombati tesztem :) De addig is jó fantáziálni, reménykedni, hogy valaki már alakul ott bent :)


No folytatom az előzmények olvasgatását, így éjszakás műszakban a legjobb elfoglaltság :)


Puszi!

Ada :)

2015. ápr. 14. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9095/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
12%
Ada teszteltél?
2015. ápr. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9096/9202 anonim ***** válasza:
11%

Sziasztok Csajok!


Hát teszteltem reggel együtt a férjemmel, de sajnos negatívat... :( Egy pöttyet el voltunk keseredve, reménykedtünk, hogy karácsonyra sikerül a "fa alá tenni a babánkat..." :)

Drágám elkeseredésében azt mondta, álljunk is le szeptemberig (mert ugye lassan kezdődik a szezon, és ilyenkor szabadnap nélkül nyomják a vendéglátósok a Balaton parton), aztán újult erővel elkezdjük. De szerencsére kollégái lelket öntöttek belé, így várjuk az új ciklust és vele az új reményt :)


Köszi a drukkot nektek is Csajok :)

Puszi!

Ada :)

2015. ápr. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9097/9202 anonim ***** válasza:
91%
:)
2015. ápr. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9098/9202 anonim ***** válasza:
11%
Üdv. Jó érzés olvasni tikteket. Csak így tovább.
2015. ápr. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9099/9202 anonim ***** válasza:
0%

Sziasztok!

Ada nekem is a férjem azt mondta,hogy ha idén nem sikerül akkor neki már nem kell baba :(Remélem csak a cigiről leszokás beszél belőle! Sajnálom a negatív tesztet! Tudom milyen érzés! Megjött már? Ha nem akkor van még remény! Most nekem peteérésem van ezért akciózunk reménykedem,hogy ebben a hónapban sikerül megmaradnia az angyalkáknak, kémiai terhességem volt a múlt hónapban :( Peteérés után 12-13-ik nap tesztelek és ha halvány pozi akkor megyek a dokihoz progipótlásért! Most még iszom az inozitolt szedem a Meforalt, E vitamint,D vitamin tés folsavat Puszi Julcsi

2015. ápr. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9100/9202 anonim ***** válasza:
0%

Sziasztok! :)


Julcsi köszi az együttérzést, aranyos vagy! Azt azért nem mondta a férjem, hogy nem is szeretne már babát, csak szegényem csalódott, mert annyira bízott ebben a hónapban. Persze én is, de őt lelkileg jobban megviseli. Most arra jutottunk, hogy holnap hívom a dokimat (hívhatom szinte bármikor, szerettem is volna tegnap beszélni vele, csak most szabin van, és holnaptól lesz újra), aztán kiokoskodunk valamit. Azt mondta a drágám, hogy mégiscsak vágjunk bele a 3. closty-s hónapba, meg előtte azért megnézethetnénk őt is egy andrológussal :) Együttműködő a lelkem, nem tudok rá rosszat mondani. Tegnap nagyon rossz kedve volt, melóban megint elvágta az ujját (akkor is, mondjuk, mikor kiderült, hogy végigvihetjük a folyamatot, mert jó tüszőm volt). Szegényem ha így folytatja, olyan lesz, mint egy rossz asztalos, mire babázhatunk :)

Még nem jött meg, de ha az eddigi tapasztalatokat figyelembe veszem, akkor lehet, hogy most is Norculut-tal hozzuk össze. De azért még ellövök egy tesztet pár nap múlva. A remény hal meg utoljára alapon :)

Hajrá az akciózáshoz Julcsi :) Reméljük, sikeres lesz :)


Többiek hogy vannak, mizujs veletek? :)


Puszi:

Ada :)

2015. ápr. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!