Miért lehet mindenkinek babája csak nekem nem?

Figyelt kérdés

Komolyan úgy érzem, hogy így van. Minden ismerősöm vagy terhes, vagy már gyereke van. Nekik nincs ilyen problémájuk. Mi két és fél éve küzdünk, mindn orvos elhajt, hogy minden ok, várjunk aztán majd csak sikerül. De nem, és őszintán úgy érzem, hogy nem is fog soha. Most három napot késett, hányingerem volt, és minden tünet, nem beképzeltem, mert miután minden tünet együtt volt, akkor jöttem csak rá, hogy igazából nekem késik. Erre ma megjött. Persze, miért is most sikerült volna, ha eddig se. Nem tudom mi rosszat tettem, hogy így büntet a sors, és hogy másoknak miért jön össze 3 gyerek 1-2 hónap próbálkozással.Sajnos nem vigasztal, inkább csak elkeserít, ha azt válaszoljátok, hogy mi 7-10 évig próbálkoztunk. Én 10 év múlva 40 leszek, akkor már nem tudok szülni. És amúgy se tudok 10 évet még várni. Egyszerűen már elképzelni se tudom, hogy nekünk is legyen babánk, úgy látszik, mi vagyunk a kivételek a sorbol, pedig szeretnénk nagyon. Annyira igazságtalan az élet, én már teljesen elvesztettem a hitem.

Csak jól esett leírni, mert nagyon szomorú vagyok...


2013. aug. 18. 17:16
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Kedves vitázók, ugye nem gondoljátok komolyan, h a kérdező vagy épp én soha nem hittünk abban, hogy sikerülhet? Hát de, mi is azt HITTÜK, h nem lesz gond, meg hogy nekünk is sikerülhet, mint másoknak. Egy ideg. Aztán ha túl sokáig nem történik semmi, akkor már nem tudok hinni a csodákban, mert egyre valószínűbb lesz az, h nincsenek. Ez attól függ, ki meddig bírja. Van, aki 3 év után is hisz, én már egy év után se.
2013. aug. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Az a különbség, hogy aki istenben hisz az másra hárítja a problémát (isten büntet, isten nem ad, istenhez imátkozok, isten adott gyereket stb), akinek meg egészséges a lelke az úgy hisz, hogy ehhez nincsen semmiféle pótlékra szüksége és nem rugaszkodik el a valóságtól, pontosan tudja mennyi az ő szerepe és mennyi tényezőt nem tud irányítani, és nem fogja másokra a dolgot (az istenre meg a sorsra meg az anyámkínjára)! Szerintem baromi nagy különbség. Most komolyan milyen nevetséges már, hogy minden vágya egy gyerek de még annyit sem akar tenni érte, hogy ha kell 40 évesen szüli meg?
2013. aug. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Az Isten nem egy rajtam kivulallo tenyezo, akitol varom a megvaltast. Nagyon nem erted, amit mondani akarok. Aki Istentol var megoldast, az nem hisz Istenben, de sajat magaban sem. Es a kettonk velemenye itt talalkozik: nem tudom elfogadni, hogy valaki ennyire elhagyja magat. Konnyebb feltenni a megvalaszolhatatlan kerdest vadidegeneknek, mert sejti, hogy itt lelki patyolgatast kap. Menni kell tovabb elore. Ha ez az ut, akkor ez az ut. Ha a baba a cel, azert MINDENT MEG KELL TENNI, nem kijelenteni, hogy vege. Ertem, hogy sok a csalodas, de jobb feladni? Ugy biztos nem lesz baba...
2013. aug. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező!Ha nem haraxol leírom a mi történetünket!Mi már lassan 3-4 éve küzdünk a babáért!Nem szabad feladni,a nőgyógyászok csak csititgattak,h nyugalom majd terhes leszek,na persze.2 év próbálkozás után felkerestem a meddőségi központot.Az orvosok még hagytak volna.Hát jol tettük!!!!!25 évesek vagyunk,a vizsgálatokbol kiderült h a férjemnek 0 a sperma száma,közölték velünk h nem lehet gyermekünk.....gondolhatod...de mi nem adtuk fel és orvosrol orvosra jártunk de megérte.Maga a tudat az h a férjem megmütötték és találtak spermát.Így lombikkal van esélyünk a babára.Kérlek ne adjátok fel!!!Nekünk sokkal nehezebb és küzdünk.Nem szabad feladni!!!!Drukkolok,h végre babás legyél!
2013. aug. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Teljesen megértelek kérdező.Mi ugyan csak november óta próbálkozunk.Ezalatt az idő alatt 2 vetélésem volt.Voltam orvosnál,csináltak pár vizsgálatot,amit én szinte feleslegesnek érzek,és egyáltalán nem kerültünk közelebb a baj okához.Néha én is úgy érzem,hogy nekem sosem lesz.Egy volt osztálytársamnak,aki abban az időben esett teherbe mikor én,tegnap született meg a babája.Majdnem elsírtam magam,mert belegondoltam,hogy már én is babázhatnék.
2013. aug. 21. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Ez a haraxol tetszik! Szupir a helyesírásod, kislány:)))
2013. aug. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
60%

Szia kérdező, én csak azt tudom neked tanácsolni, hogy engedd el ezeket a negatív gondolatokat, és ne azzal foglalkozz, hogy kinek és mennyi babája van körülötted, vagy ki állapotos, mert amíg ezek "fogva tartanak" biztos, hogy nem fog sikerülni a kisbaba nektek. Próbáld meg az agyad teljesen átállítani, mert ennek nagyon rossz vége lesz. Még a kapcsolatod is rámehet erre az egészre. Miért ne szülhetnél 40 évesen, ha addig kell várni? Nem te lennél az első, és nem is az utolsó, de ez másik téma.

Szerintem ha ennyire elvesztetted a hited, akkor ne Istenben, vagy akármi másban keresd a hitet, hanem a LEENDŐ KISBABÁDBAN. Igen, jól olvasod. Hidd el, hogy van egy kisbaba az univerzumban, aki arra vágyik, hogy TI legyetek a szülei, csak még nem lát készen TÉGED, arra, hogy megszülessen hozzád, mert nem egy idegroncs, és irigy anyukára van szüksége egy kicsinek. Tessék változtatni. Tudom, hogy ez elég zavarosra sikerült, de remélem, a lényeg kiérződik. És mielőtt lehurrogsz, nekem sem elsőre sikerült a kisbaba, tehát nem okoskodni akarok, de én mindig beszélgettem vele, hogy mennyire várjuk, és szeretnénk, ha megszületne hozzánk, és tudta, hogy mikor kell neki jönni.

De FELADNI semmiképpen sem szabad.

2013. aug. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
0%
Atyaég, utolsó, ennyi ostobaságot rég olvastam egy helyen...
2013. aug. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Most miért kell az utolsó előttit lehurrogni.Tudod kérdező én őszintén semmiben nem hiszek /isten,buddha,jehova.../de szerintem van abban valami amit az utolsó előtti írt.Ha hiszed ha nem 1,5 évvel ezelőtt összehozott a sors egy indiából frissen hazatért jóssal,aki buddhista és a reinkarnációban hisz megkértem h jósoljon,csak úgy kiváncsiságból.Azt mondta hogy azért nem jön össze a baba,mert az én gyerekemben édesapám fog újjászületni,de a lelke egy évig itt van a földön majd csak azután.Szeptember 6-án lesz 2 éve hogy eltemettük édesapámat,es szeptember 6-an lesz 1 eve hogy megfogant a fiam /ezt biztosan tudom ugyanis vezettem mindent 2,5 évig probalkoztunk/ Édesapam csillagjegye ikrek volt,ahogy most a fiamé is az.Nem tudom mi igaz abból amit ez a jós mondott,de a lényeg,amiért leirtam ezt neked,hogy soha ne add fel!Higyj benne,higyj bármiben,amiben hinni akarsz,higyj magatokban!Mglátod eljön a csoda :) Mielőbbi babásodást és sok pozitiv gondolatot kivanok
2013. aug. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
27-es vagyok, lehet hogy számodra ostobaság 28-as, de képzeld, nekem nem, igenis én hiszek ebben, de kár is neked magyarázkodni. Sajnálom, hogy engem kritizálsz, ahelyett, hogy akkor valami okosabbat írtál volna a kérdezőnek.
2013. aug. 22. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!