Miért lehet mindenkinek babája csak nekem nem?

Figyelt kérdés

Komolyan úgy érzem, hogy így van. Minden ismerősöm vagy terhes, vagy már gyereke van. Nekik nincs ilyen problémájuk. Mi két és fél éve küzdünk, mindn orvos elhajt, hogy minden ok, várjunk aztán majd csak sikerül. De nem, és őszintán úgy érzem, hogy nem is fog soha. Most három napot késett, hányingerem volt, és minden tünet, nem beképzeltem, mert miután minden tünet együtt volt, akkor jöttem csak rá, hogy igazából nekem késik. Erre ma megjött. Persze, miért is most sikerült volna, ha eddig se. Nem tudom mi rosszat tettem, hogy így büntet a sors, és hogy másoknak miért jön össze 3 gyerek 1-2 hónap próbálkozással.Sajnos nem vigasztal, inkább csak elkeserít, ha azt válaszoljátok, hogy mi 7-10 évig próbálkoztunk. Én 10 év múlva 40 leszek, akkor már nem tudok szülni. És amúgy se tudok 10 évet még várni. Egyszerűen már elképzelni se tudom, hogy nekünk is legyen babánk, úgy látszik, mi vagyunk a kivételek a sorbol, pedig szeretnénk nagyon. Annyira igazságtalan az élet, én már teljesen elvesztettem a hitem.

Csak jól esett leírni, mert nagyon szomorú vagyok...


2013. aug. 18. 17:16
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
34%

A kérdezőnek korábban már válaszoltam. Ne haragudj, tényleg nem tudok elmenni a hülyeségeid mellett, mert a butaság az káros, nem kéne terjeszteni.

Mi az h fogva tartják rossz gondolatok, azért nem esik teherbe? Jah, biztos. Ha ez így lenne, akkor nem kéne gumi, tabletta, elég lenne csak arra gondolni, h nem akarom a babát és akkor nem is jönne.

Ne haragudj, de ha a baba csakis ideális lelkiállapotú anyához érkezne, akkor pl. háborúk idején egy se született volna, az egész napos rettegésbe, amikor minden nap szembesülhettek a halállal.

Baba akkor születik, ha a nővel és a férfiavl minden rendben TESTILEG! és jó az időzítés. Itt ilyen humbukoknak semmi helye.


A másik meg, hogy van egy kisbaba az univerzumban, aki minket választ...ótejóég...remélem, ezt senki nem veszi komolyan. Biztos volt egy kisbaba, aki csakis a retkes villany és víz nélküli cigányputriba akart megszületni 9. gyerekként az éhezésbe, az alkesz szülőkhöz.

2013. aug. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
32%
Hát ha tényleg ez elégít ki, hogy engem, és az én "hitemet" ócsárolod, akkor megint csak gratulálni tudok. :-D Remélem ez okozza számodra a legnagyobb örömet.
2013. aug. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!