Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 11 éve nem jön össze a baba.6...

11 éve nem jön össze a baba.6 inszem,3 lombik, teljes kivizsgálás. Férjem rendben van. Inzulinrezisztencia igazolódott. MerckforminXR 1000mg írtak fel. Nem szeretném szedni, a mellékhatások miatt. Pl:fogyás.49kg. Esett vki így teherbe?

Figyelt kérdés
Hogy nem szedte a gyógyszert?
2014. máj. 27. 14:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szedd be a gyógyszert és kezdd el inni az inofolicot. Nekem 2 év után az segített.Sok sikert!
2014. máj. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
42%
Nálam tegnap diagnosztizáltak pco-t, ir-t és még jó pár dolgot. 50 kilo vagyok és emiatt nem kapok gyógyszert, pont a fogyás miatt. Megpróbáljuk gyógyszer nélkül diéta és sporttal rendezni, plusz inofolic. Az eredményeim nem voltak szerencsére annyira drasztikusak így a doktornő ezt látta a legjobb megoldásnak. Azt mondta ha véletlenül ebből a súlyból fogynék akkor többet ártanánk mint használnánk. Erősödnöm kell hogy legyen tartalékom. Én a mens mentisben voltam, 100%-ban megbízom az orvosomban és remélem így is sikerülni fog.
2014. máj. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
En is szedem,tavaly augusztus ota. Es ennek koszonhetoen 12+4hetes vagyok. A hanyinger megvolt az elejen. A hasmenes is,meg mindig! De egy kilot sem fogytam. Tudom mit ehetek,mit nem,h ne kelljen a wc-re rohannom. 2fajtat probaltam,a hatasok ram nezve ugyanazok voltak,kisebb es nagyobb adagban is. DE MEGERTE!!!
2014. máj. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy ennyien válaszoltatok!Nagyon sok erőt adtatok,és bátorságot.
2014. máj. 28. 15:45
 15/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Hál isten én 1,5 év után léptem mert éreztem, hogy nem stimmel valami és a sima orvos nem tudott tenni semmit. Elmentem endokrinológus szülész nőgyógyászhoz, aki merckformin 500-ast írt, én nem bántam volna a fogyást, de október elején elkezdtem szedni és novemberben már kiderült, hogy terhes vagyok, a fiam már négy éves, úgyhogy semmilyen mellékhatásnak nem volt ideje kijönni. Előtte bármit próbáltunk semmi nem használt, hormon gyógyszerek, havi több peteérés, ovulásciós teszt stb. Ez a gyógyszer 1 hónap alatt segített, utána pedig már nem kellett szedni, most viszont megint megyek az endokrinológushoz, mert bizony az inzulin rezisztencia egyre súlyosabb tüneteket okoz nálam.

2014. jún. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért.Nekem is enyhe fokú és a nőgyógyász azt mondta, elég ha odafigyelek, mit eszemÉn utánaolvastam és próbálok úgy tartani egy étrendet, hogy nem eszem sok hülyeséget, meg sok zöldség és teljeskiőrlésűt eszem. Szerintetek rosszul teszem?Én is pont a fogyástól félek, 48 kg vagyok. Nekem az inofolictól migrénem volt.
2014. jún. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!