Lombikosok! Van aki most kezdi a stimulációt?

Figyelt kérdés
Hová jártok? Hányadik beülti lesz? Ha van kedvetek tartsunk ki együtt! :) Nekem ez lesz az első és Szegedi Kaáliba járunk! Reggel adom be az első szurit de rettentően izgulok az egész miatt!:)
2014. szept. 24. 18:50
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/131 anonim ***** válasza:
Kaposvar
2014. okt. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/131 A kérdező kommentje:
Kedves Á! Irj, hogy mi volt! Drága 9-es! Te is irj, hogy mennyi petesejt termékenyült meg! Nagyon de nagyon drukkolok nektek! Én holnap megyek megint uh-ra! Már néha ugy erzem szet durrannak a petefeszkeim!:)
2014. okt. 3. 12:40
 23/131 anonim ***** válasza:
Szia!Köszi hogy érdeklödsz :D 4 termékenyült meg,hétfőig próbálják elvinni őket!Remélem sikerül :D Neked sok sikert a holnapi uh-hoz !Ird majd meg mi volt!9-es voltam!Reny
2014. okt. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/131 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Először is nagyon nagy Drukk mindenkinek!

Mi már a szuriknál tartunk,Gonald F 50-es dózisban első ultrahangon 14 éretlen tüszőt láttak. Az jó? Szerdától szúrom a feleségem, mindig kis pötty marad ott, nagyon parázok hogy nehogy rosszul adjam be neki de mostmár úgy csinálom hogy nem is fáj neki.

Mellé még kell szedni gyógyszert, még nekem is, mindketten szenvedünk tőle reggel,brutális. Szurkoljatok!


Mi a véleményetek egyébként, mivel a feleségem 22 éves és makk egészséges 1 embriót akar az orvos visszarakni. Kp-ra fizetjük a lombikot. Szerintetek hagyjam vagy legyek erőszakosabb,hogy kettő legyen?


A leszívás az első szuritól számítva mennyi idő?

Van esély,hogy elsőre sikerül? :(

2014. okt. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/131 A kérdező kommentje:
Restyak! Erdemben nem tudok nyilatkozni, hogy mennyi tuszonek kell lenni! Nekunk ha eljutunk odaig, 3 embriot akarnak visszaultetni az eletkorom miatt. Milyen gyogyszert szedtek amitol rosszul vagytok? A szuri bizony hagy nyomot, nem kell panikolni! :)
2014. okt. 3. 15:37
 26/131 A kérdező kommentje:
Reny! Ha minden jol alakul mennyit kapsz vissza?
2014. okt. 3. 15:43
 27/131 anonim ***** válasza:
2 szeretnék vissza kapni,ha esetleg 3 maradna abban is benne lennénk,csak nem biztos hogy a doki örülne neki,mert még csak 25 vagyok!
2014. okt. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/131 A kérdező kommentje:
Értem! Habár a 3- tól én is félek! Nekem hétfőn lesz a punkcióm! Hú de izgulok!!! Este adom be az ovittellt! :)
2014. okt. 4. 14:35
 29/131 anonim ***** válasza:
Á vagyok! Köszönöm az érdeklődést!!! Pénteken megvolt a leszivás, 2 petejejtem lett (2 tüszőböl). Ennek is nagyon örültem... Tegnap telefonált a biológus, egy már biztosan megtermékenyült, a másik még kétséges! Holnap kapom vissza őt/őket!!! Nagy az izgalom!!! Kitartást kedves kérdező!!! Minden további hozzászólónak megy drukk! Majd jelentkezem... :-)
2014. okt. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/131 anonim ***** válasza:

Köszi :) Mostmár vér profin adom a szurit nem is fáj neki és alig látszik :)


A kérdésem,hogy szinte nem is indult el semmilyen érés, most duplájára emelték az adagot ez nem jelent rosszat remélem :)


Izgulás van :)

2014. okt. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!