Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombikos vagyok, ma kezdődött...

Lombikos vagyok, ma kezdődött a stimulációm. Holnap van egy buli, szerintetek ihatok alkoholt vagy inkább el se menjek?

Figyelt kérdés
2014. okt. 10. 18:15
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Szia!Én is lombikos vagyok,de amig tartott az egész dolog,soha meg nem fordult a fejembe hogy igyak!Azt nem tudom,hogy szabad e ,de szurik közben biztos nem tesz jót!
2014. okt. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem nem ihatsz, de attól miért ne mehetnél el? Csak úgy lehet bulizni, ha leiszod magad?
2014. okt. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%

Megmondom őszintén, megdöbbentett a kérdés........... Gondolom első lombik...

Nem, nem lehet inni! Napi 1-1.5 dl jó minőségű száraz vörösbor ajánlott a stimu alatt a tesztig, de ennyi. Nem több!!!!!!!!!!!!!! Iszonyú összegekről és hatalmas lelki terhekről van itt szó ilyenkor; nem lehet kockáztatni! Ki tudja mi hogy hat; milyen gyógyszer hogy kerül kölcsönhatásba az alkohol szervezetedre gyakorolt hatásával. Csak arra gondolj hogy pl. megugrik a vércukor szinted; dehidratál... A Vércukor szinted ha nem tökéletes; semmi értelme a stimunak; én is sokat szenvedtem vala hogy beálljon a lombik előtt, e- nélkül nálunk el sem kezdik. Stimuknál ajánlott a bőséges folyadék fogyasztás; napi 3 l víz kb; vagy több. Kell hogy dehidratáljon az alkohol? Fontos a pihenés is; nem is folytatom.

Persze el lehet menni; szopogasd el az a 1.5 dl bort egy óra alatt; aztán menj haza; most a lombik sikere a legfontosabb. Ha nem sikerül, úgy is jó gyógyír a buli..... Négy hetet kell kibírnod! És sikertelenség esetén nem fogod magad okolni, hogy lehet hogy oda nem kellett volna elmenni; mert az ember ilyenkor mindenért magát (is) okolja, nem esne jól utólag ez miatt őrlődni. Bízzunk benne hogy sikerül, akkor pedig a terhesség felülír majd minden bulit, de akkor tudod majd úgy is élvezni a társaságot hogy te leszel az egyetlen józan. :-) Sok sikert neked!

2014. okt. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
15%
2-3sört,vagy bort nyugodtan megihatsz.Még segít is.
2014. okt. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
37%
Pár rövid belefér mondta is a doki egy kis házipákesz a lazulashoz jót tesz. Üdv egy 4 gyerekes lombikos
2014. okt. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Ez a kétrészes videó sok újat mondott nekem az alkoholról, szó lesz benne arról, hogyan támadhatja meg a női sejteket.

https://www.youtube.com/watch?v=9yk2pr-lUYo


https://www.youtube.com/watch?v=5K_Lqrt44mw&src_vid=9yk2pr-l..

2014. okt. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de a buli már megvolt, a további válaszok nem aktuálisak már. Persze véleményt lehet nyilvánítani.
2014. okt. 15. 09:43
 8/9 Vermacy válasza:

Mi a fontosabb a gyerek vagy az alkohol? HA ez utóbbi, akkor hagyd a lombikot, nem kell még egy "eltartott" ebbe az országba.


A gyerekvállalás áldozatokkal jár! HA már most nem tudsz lemondani erről-arról, akkor ne is kezdj bele, mert csak a gyereked látja kárát és kezdi az ÉLETét Handycappel...

2014. okt. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi minden választ, majd megírom, h sikerült-e.
2014. okt. 16. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!