Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mért nem tudok lefogyni?

Mért nem tudok lefogyni?

Figyelt kérdés

Alig eszek, többnyire csak ebéd, vacsora és 7 után már semmi. Maximum tej/turmix, vagy zöldség.

Napi 2x futok. Reggel és este, ezen kívül edző terembe is járok, heti 3-4x.

Kiskoromban elég vékony voltam, majd olyan 7-8 évesen elkezdtem hízni. 14 voltam, amikor orvoshoz küldtek, és leadtam 18kg-t. Azóta is járok. És betartom mindíg, amit a doki mond. Tavaly kiderült, hogy a pajzsmirigyemmel sincs minden rendben. Kaptam is rá gyógyszert, amit rendesen szedek, de semmi. Próbáltam azt is, hogy nem ettem szinte semmit se, csak zöldség/gyümölcs pár napon keresztül, de akkor se volt semmi változás, 1 grammnyi se.

A helyzet az, hogy ha hízok, akkor csak a hasamra és a csípőmre. Karom, lábam izmos, formás. Mit tehetnék?

19/F 88kg 188cm



2013. júl. 23. 19:22
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Olyan nincs, hogy valaki nem tud lefogyni! A kalóriadeficit óhatatlanul fogyáshoz kell vezessen. Elég megnézni a gulágon vagy Auschwitzben készült képeken az embereket, mindegyik csontsovány volt.
2013. júl. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azért nem tudsz amúgy lefogyni, mert hülyeségeket csinálsz! Hol a reggeli? Az a legfontosabb étkezés! Meg ezek a gyümölcskúrás próbálkozgatások...
2013. júl. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
a reggeli futás gyengíti az immunrendszert, szerintem 188cm hez ideális a 88kg lehet emiatt nem tudsz fogyni, kérjél személyi edzőtöl tanácsokat, próbáljál meg hasprés gyakorlatokat végezni, és akkor izmos lessz a hasad is 3-4 hónap után már kockás is lehet, ha kitartó vagy, és betartod az edző által javasolt diétát. haver 190cm 90 kiló és csontsovány, szóval szerintem a testtömegeddel nincs semmi baj. És fontos, hogy reggeli ebéd vacsora belegyen tartva, de csak keveset egyél, fontos az ütemes rendszeres étkezés
2013. júl. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Reggelit egyszerűen nem kívánom... meg hát ugye most szünet van, így hát általában délben kelek. Suli alatt meg max. egy Győri édes jó reggelt, mást nem szokok, nem vagyok éhes.

A hasamon elég nagy a felesleg, szóval először azt kellene eltüntetni. Aztán gondolkozhatok majd a kockákon.

2013. júl. 23. 23:51
 5/9 anonim ***** válasza:
Amíg győri édeset zabálsz ne is álmodozz semmiféle kockákról!
2013. júl. 24. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Az első válaszolónak üzenem, amíg nem volt akár pajzsmirigy vagy más hormon beteg, addig ne mondja, hogy nem lehet lefogyni!! Én is pajzsmirigy beteg vagyok, diétázom, életmódot váltottam, tornázom rendszeresen és nem hogy nem fogyok, inkább ennek ellenére is hízok :(
2013. júl. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én meg az első válaszoló vagyok és jobbulást kívánok neked!

Nyilván elírtad itt a dolgokat, hiszen én nem azt mondtam, hogy nem lehet lefogyni, hanem pont az ellenkezőjét. Ha kevesebb kalóriát viszel be mint amennyit a szervezeted felhasznál akkor fogyni fogsz. Irreleváns, hogy milyen betegséged van, ez csak egyszerű matematika. Ha nincs miből zsírt tárolni, akkor nem tud a szervezeted zsírt raktározni, mert nincs miből. Ha több energiát használsz el, mint amennyit beviszel, akkor óhatatlanul is hozzá fog nyúlni a szervezeted a zsírhoz, elkezdi lebontani.

Tényleg sajnálatos, hogy pajzsmirigy betegséged van, bár ahogy látom ez neked bizonyos szempontból kényelmes, mert erre foghatod, hogy nem tudsz fogyni. Csakhogy ez képtelenseég, ez biológiailag lehetetlen!

2013. júl. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Igen, elírtam, pajzsmirigy betegséggel szinte lehetetlen lefogyni.Egyáltalán nem jó, hogy van ez a betegség, és nem fogom rá, h ez miatt nem tudok fogyni. Mert ha nem tennék meg érte semmit, akkor megérteném, hogy hízok és ráfognám a betegségre. Én minden dekáért , ha esetleg fogyok, ami ritka, megküzdök, többszörösen, mint aki egészséges!! Na mindegy, hagyjuk, aki nincs ebben benne, nem tudhatja. Szép napot!
2013. júl. 25. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De hidd már el, hogyha huzamosabb ideig kevesebb kalóriát viszel be mint amennyit elégetsz akkor fogyni fogsz!!! Ez olyan biztos, mint a halál!
2013. júl. 25. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!