Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Első inszemináció, tapasztalat...

Első inszemináció, tapasztalatok, ki, mit érzett? érez?

Figyelt kérdés
Első inszemináció után vagyok a 13.napon. Nagyon izgulok az eredmény miatt.még 2 napot kell várni.nagyon megköszönném,ha megosztanátok velem sikeres inszeminációtok történetét.köszönöm

2014. dec. 27. 12:24
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/203 A kérdező kommentje:
Köszi Nóri! Jól vagyok.Csak fájdogál a pocim,de ez normális.Még megyek oviba,csak kevesebbet. január 9 én megyek ultrahangra.200 volt a hcg szintem,amire azt mondta a doki,hogy még túl jó is. Neked meg megy a drukk.Látod nekem is a második sikerült.De azt rögtön éreztem.(majd részletezem) puszi.
2015. febr. 1. 19:07
 42/203 anonim ***** válasza:

Várom a részletezést Era :) :) :) !!

Köszönöm a biztatást,tudom minden jó lesz!!!

Nóri

2015. febr. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/203 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Nóri minden renben lesz! Az inszem sokkal jobb és eredményesebb, mint a lombik, hiszen ez csak rásegítés, és nem durva beavatkozás a testbe és a természet rendjébe!

A barátnőmnek is a második sikerült! Pár napja szült. :)

Mikorra várod az ovudat?


Era húzd be a kéziféket, pihengess sokat. :)

Ha nagyon feszülne a pocid, akkor szedj be egy kis magnéziumot.

A 200-as HCG nagyon szép! :)


Kedden megyek szűrésre és a rettegett méhszájvizsgálatra. Szorítsatok!


Andi

2015. febr. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/203 A kérdező kommentje:

Tudod Nóri azt én szinte rögtön megéreztem.Január 16-án volt az inszem,pénteken.4 Nap múlva olyan érzés volt hirtelen a hasamban,mintha meg akarna azonnal jönni.Volt,hogy éjszaka többször ki kellett mennem pisilni,érzékeny volt a cicim is,de mondjuk azt gondoltam a gyógyszerektől.Ja,és egy kicsit undi rész : olyan furi érős szagú a vizelet.Nem hittem volna,de a 10 es érzékenységű teszt halványan ugyan,de kimutatta az inszem utáni 11-ik napon,aztán persze erősödött.


Köszi Andi,igyekszem pihengetni.A magnéziumot meg már szedem hűségesen,meg E vitamint,Utrogestant,Aspirint és Gravidát is. Veled vagyunk tudod,izgulunk érted és szoritunk (igaz Nóri?)csak ne izgulj,hidd el minden rendben lesz :-) Majd irj !!!! puszi

2015. febr. 2. 16:05
 45/203 anonim ***** válasza:

Hát persze,mi mindenkiért aggódunk,szorítunk neki és együtt érzünk,hiszen egy olyan időszakon megy át. :))))

És igen Andi mi is így gondolkozunk,hogy az Inszem nem egy olyan durva beavatkozás. Hiszünk is benne!!!!

És mi volt a vizsgálaton Andi? Remélem minden rendben ment???Hogy vagy?


Era!Köszike a részleteket :) !Bár nekem is voltak "tüneteim" de 1hét után már semmit nem éreztem. Húú ha mondhatom és nem tartotok furának olyan "üresnek"éreztem magam.És hát akkor nem is jött össze.

DE most megint itt állunk előtte és várjuk már nagyon :)!!ha nem gond megkérdezném,hogy te pontosan,hogy dolgoztál Inszem után?És most? Mert képzeld,hogy az én főnökasszonyom nem igazán örül ennek a helyzetnek,egyre jobban azt veszem észre,hogy nem ért meg,nem segít...és ez elszomorít :( !Pedig ő is Anya,nő és ezt megérthetné,de nem.A kolléganőim azok akik megértenek,tudják min mentünk,megyünk keresztül és ők bent nagyon támogatnak és ez Most nagyon jól esik!!

Szép estét!!!

Puszi nektek

Nóri

2015. febr. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/203 A kérdező kommentje:
Andi !!!!!!! Mi a helyzet?
2015. febr. 5. 08:51
 47/203 anonim ***** válasza:

Sziasztok Lányok!


Era nálad mi újság? Hány hetes vagy most pontosan? Tünetek? Mindenre kiváncsi vagyok!!! :)


Nórim, nálad hogy van beütemezve a következő inszem?

Próbálj jógázni! Olyan gyakorlatokat, amik pihentetnek. (Ne rakd a lábad a nyakadba! :)


Nálunk megvolt a genetikai. Tarkóredő 1,1 mm, orrcsont látszik, szóval edig szuper. Most arra várunk, hogy a véreredménnyel adjanak egy 1:x esélyt a down-os babára.


Puszi nektek!

2015. febr. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/203 anonim ***** válasza:
100%

Még valami: az ilyen főnök asszony nem ember!!!

Aki nem támogat egy nőt abban, hogy anya lehessen, abból az alapvető emberi értékek hiányoznak.

2015. febr. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/203 A kérdező kommentje:

Örülök Andi,hogy minden rendben van.

Én jól vagyok,5 hetes,és eddig csak annyi tünetem van,hogy fájdogál picit a hasam néha(mint mensikor) meg a derekam,meg fáradékonyabb vagyok,fáj a cicim.De úgy vagyok vele,hogy boldogan viselem.

2015. febr. 5. 16:33
 50/203 anonim ***** válasza:
Édes fájdalom, igaz? :)
2015. febr. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!