Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Clostilbegyt. Velem tartasz?...

Clostilbegyt. Velem tartasz? Adsz tanácsot? Írsz véleményt?

Figyelt kérdés
Több, mint 2 éve próbálkozunk a párommal.Nem jött a baba, így tavaly (2014) decemberben nekiálltunk keresni az okokat. Hormonvizsgálatom után kiderült, magas a prolaktin szintem. Kaptam Bromocriptin-t, amitől nagyon rosszul lettem, nem is tudtam szedni. Ma kaptam helyette Clostilbegyt-et. 3 hónapig kell szednem, közben a páromnak is mennie kell vizsgálatra. Ha nála minden rendben,és a gyógyszer szedése alatt sem lesz baba, jön az átjárhatósági vizsgálat. Szeretném, ha első sorban olyanok írnának, akik most kezdik szedni,de természetesen minden véleményre, tanácsra kíváncsi vagyok! :)

2015. jan. 26. 18:05
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:
Ma reggel "befejeztem" a havi Closti adagomat. Ezen - és azon, amit írtál- felbuzdulva most bevettem egy negyed Bromot. Talán az volt a baj, ahogy olvastam itt is, és máshol is, hogy nem fokozatosan szoktattam magam hozzá. Sajnos elsőre nem jött be! :) Mivel az egész napomat autóban töltöm - egyedül, így fokozottan figyelnem kell a mellékhatásokra, így arra gondoltam, hogy csak esténként veszem be, fokozatosan növelve az adagot. Eredetileg 2x1-et írt fel az orvos... Mot gondolsz a "terv"-ről?
2015. febr. 2. 20:13
 12/46 anonim ***** válasza:
A bromot este kell szedni. Nem szabad hirtelen ilyen nagy adagot. Próbáld meg ezt és közben keress egy jó dokit.
2015. febr. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim válasza:
7-es válaszoló vagyok. Ezt a prolaktint semmiképp ne hagyd annyiban. Szívből kívánom, hogy sikerüljön a baba, de őszintén megmondom, meg lennék lepve, ilyen prolaktin mellett. Egyébként én is úgy tudom, hogy nagyobb a vetélés esélye is. Egyébként nekem van egy olyan érzésem, hogy nekem sikertelen volt az 1.Clostis hónap, bár még várakozok. Mindenképp írj, hogy mi van veled. Drukkolok, hogy sikerüljön.
2015. febr. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 A kérdező kommentje:
Elkezdtem szedni ismét a Bromo-t. Nem nagy adagokban, ahogy tanácsoltátok, csak fokozatosan. Esténként szedtem egy negyedet két napig, aztán tegnap már felet vettem be. Szombaton már reggel is veszek be egy felet - hát közben nem merek a sok vezetés miatt belekezdeni. 17.-én megyek ultrahangra, és kérek egy beutalót megint hormonra. Kíváncsi vagyok...és sajnos nagyon türelmetlen. Már nagyon szeretnék babázni! :) Remélem Neked (is) összejön a baba mihamarabb! Várjuk a beszámolót! :)
2015. febr. 5. 14:25
 15/46 anonim válasza:
Jól éreztem, az 1. hónap nem sikerült. Most megemelte a doki az adagot, napi 2-t kell szednem, épp ma kezdtem 5. ciklusnapon. Meg azt mondta, jövő hét elején menjek injekcióra. Az a várható peteérés előtt 2-3 nappal lesz. Csak azt felejtettem el megkérdezni, hogy ez milyen injekció lesz. Tüszőrepesztő szerinted? Vagy mit adnak olyankor? Remélem így nagyobb esélyekkel indulunk. Én is már nagyon szeretnék babázni. Nálad van valami változás?
2015. febr. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 A kérdező kommentje:

Sajnos nekem alapvetően elég kiszámíthatatlanok a ciklusaim, így csak sejtem, hogy a jövő héten kellene nem megjönnie - nagyjából, szóval én még reménykedem. Voltam uh-n csütörtökön, a doki mondta, hogy mindent bele! :) A Bromot változatlanul szedem, reggel egy felet, este 3/4-et. Már hozzászoktam. Izgulok, de mivel rendszertelenül jön meg, így még nehezebb a várakozás.


Igen, valószínű, hogy tüszőrepesztő szurit kapsz!

Ez is - mondják - eléggé növeli az esélyeket!

Nekem még nem ajánlották. Be kell szednem a 3 havi Clostit, utána meglátjuk. Amúgy a 3. hónapban nekem is 2x1-et kell majd szednem, ha esetleg addig nem sikerül... De miért ne sikerülne, igaz? ;)

Amúgy a párod volt már kivizsgáláson?

2015. febr. 16. 20:30
 17/46 anonim válasza:
Ő még nem. Hát ha a Closi+szuri és egyebek (amit az orvosom jónak lát) nem hoz eredményt, akkor a párom kivizsgálása következik. Izgulok érted! Tudasd mindenképp, ha van valami változás. Az okát tudják egyébként, miért rendszertelen a ciklusod?
2015. febr. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim válasza:
Van nálad valami változás? Tudsz már valamit? Én ma voltam szurin, Erevit 300-at kaptam. Nem tudom, Magyarországon forgalomban van-e, én külföldön élek. Ez állítólag a biológiailag leghatékonyabb tokoferol, ami tulajdonképpen E vitamin. Remélem a Clostival karöltve meghozza a várt eredményt. Nagyon reménykedek... És szorítok neked!
2015. febr. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 A kérdező kommentje:
Eléggé szurkál mindkét oldalon a petefészkem, eddig ilyen nem volt. Persze lehet, hogy csak "mellékhatása" a Clostinak, de bizakodásra ad okot. :) Jelentkezem, ha tudok valamit! Remélem Nálatok bejön a szuris dolog! Szurkolok nagyon! Egyébként az én férjem sem volt kivizsgáláson, de hamarosan megy.... Írj ám Te is, mi újság!
2015. febr. 24. 19:56
 20/46 anonim válasza:
Hát én nem tudom. Ma vagyok a 13. napon, de nyoma sincs semmi peteérésre utaló jelnek. Se fájdalom, se nyák. Vegyes érzések kavarognak bennen... Egyszer úgy érzem, előbb-utóbb sikerül, máskor úgy érzem, teljesen feladtam.
2015. febr. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!