Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Clostilbegyt. Velem tartasz?...

Clostilbegyt. Velem tartasz? Adsz tanácsot? Írsz véleményt?

Figyelt kérdés
Több, mint 2 éve próbálkozunk a párommal.Nem jött a baba, így tavaly (2014) decemberben nekiálltunk keresni az okokat. Hormonvizsgálatom után kiderült, magas a prolaktin szintem. Kaptam Bromocriptin-t, amitől nagyon rosszul lettem, nem is tudtam szedni. Ma kaptam helyette Clostilbegyt-et. 3 hónapig kell szednem, közben a páromnak is mennie kell vizsgálatra. Ha nála minden rendben,és a gyógyszer szedése alatt sem lesz baba, jön az átjárhatósági vizsgálat. Szeretném, ha első sorban olyanok írnának, akik most kezdik szedni,de természetesen minden véleményre, tanácsra kíváncsi vagyok! :)

2015. jan. 26. 18:05
1 2 3 4 5
 41/46 anonim válasza:
Szívből gratulálok!
2015. márc. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 A kérdező kommentje:
De szuper! Gratulálok! :) Nagyon-nagyon szurkolok, hogy minden rendben legyen! Látod! Pedig hogy mondtad, hogy biztos nem lesz semmi! Örülök Neked nagyon! Írj ám, hogy mi újság van! Picit eltűntem, de már jövök minden nap! Nálam semmi. Sajnos. Írj, hogy mi történik Veled!
2015. márc. 16. 19:49
 43/46 A kérdező kommentje:
Na jó. Azt hiszem nem annak gratuláltam, akinek kellett volna. Már persze egy pozitív tesztre BÁRKINEK gratulálok, és szívből kívánom, hogy minden rendben legyen! (Persze Tőled is várom ám a beszámolót!) De, azt hiszem, kedves Tina, hogy mi megyünk még egy kört ezen a körhintán. Remélem már nem túl sokat, mert kezek szédülni... :( A férjem nem volt vizsgálaton, nem is tudom megy-e mert a múlt héten picit összekülönböztünk ezen a baba-dolgon. Szerinte nagyon rágörcsölök, és másról sem szólnak a napjaim. Azt hiszem igaza van valahol, de hát már olyan régen szeretnénk! Meg aztán ő már , én pedig , szóval össze kellene szedni magunkat, NA! :) Írjatok ám, kivel mi van! Timi
2015. márc. 16. 19:57
 44/46 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Csatlakoznék hozzátok. Én most kezdtem a második Closty-s hónapot. Nekem a 3-7. napig kell szednem napi 2-t, meg kapok Merional injekciókat is (3.-5.-7.-9. napokon). 12. napon (márc. 30-án) megyek UH-ra, kíváncsi vagyok mi lesz. Múlt hónapban lett 3 db tüszőm a 12. napra, de csak 8 mm-sek voltak, és nem is lettek nagyobbak. Bromocriptint én is szedek, nem túl magas, de azért magas a prolaktinom. PCOS+IR-es vagyok.


Remélem most sikerülni fog :)

2015. márc. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Csatlakoznék én is hozzátok,bár már rég nem írtatok ide. Esetleg a kérdezőnek vagy Tinának összejött a dolog? :) Nekem ez a második clostis hónapom.. nekem előre kiírt a doki 3 havi adagot és nem kell mennem uh-ra közbe..meg semmi. Érdekes :/ Azt mondta ha 3 hónap alatt nem jön össze akkor átjárhatóságit csinál. Nekem van már egy kislányom aki 1 évre jött össze,a tesó másfél év alatt nem sikerült.. Nagyon bizakodó vagyok,de az első hónap után kicsit szomorú lettem. Brigi
2015. ápr. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 A kérdező kommentje:

Szia Brigi!

Túl vagyok 3 Closti-hónapon. Semmi. :(

A férjem túl van egy spermavizsgálaton, minden okés.

Jövő pénteken megyek átjárhatóságira. Ultrahangos lesz, így nem altatnak el, bár ettől még tartok tőle...

Nagyon bízom benne, hogy sikerül, mert mi már borzasztó régóta próbálkozunk. Ha ez sem sikerül, akkor lombik, azt mondta a doki. Nálatok van fejlemény?

2015. máj. 7. 07:35
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!