Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Clostilbegyt. Velem tartasz?...

Clostilbegyt. Velem tartasz? Adsz tanácsot? Írsz véleményt?

Figyelt kérdés
Több, mint 2 éve próbálkozunk a párommal.Nem jött a baba, így tavaly (2014) decemberben nekiálltunk keresni az okokat. Hormonvizsgálatom után kiderült, magas a prolaktin szintem. Kaptam Bromocriptin-t, amitől nagyon rosszul lettem, nem is tudtam szedni. Ma kaptam helyette Clostilbegyt-et. 3 hónapig kell szednem, közben a páromnak is mennie kell vizsgálatra. Ha nála minden rendben,és a gyógyszer szedése alatt sem lesz baba, jön az átjárhatósági vizsgálat. Szeretném, ha első sorban olyanok írnának, akik most kezdik szedni,de természetesen minden véleményre, tanácsra kíváncsi vagyok! :)

2015. jan. 26. 18:05
1 2 3 4 5
 21/46 A kérdező kommentje:

Ennyit arról,hogy "most biztos sikerül"!

Ma reggel megérkezett a nem várt! :(

Pedig annyira, de annyira bíztam benne.

Mit mondjak? Teljesen le vagyok törve, el vagyok keseredve! A vegyes érzések, amit írtál Te is, bennem is megvannak. Sajnos a mai nap a teljes feladásé....

Ez persze ilyenkor mindig így van, és csak remélem, hogy holnap már megint kerek lesz a világ!

Ettől függetlenül persze nektek nagyon drukkolok, remélem sikerül minél előbb! Írj majd mi van!

Nincs valami mellékhatása a szurinak?

Mit mondott a doki? Mikor kell "akciózni" ? :)

2015. febr. 26. 07:31
 22/46 anonim válasza:
Nagyon sajnálom :-( Teljesen átérzem a fájdalmad. Szerintem ez vár rám is 2 hét múlva ismét. 11. napon kaptam a tokoferol szurit. Azt mondta a doki, hogy aznap és másnap (11. és 12. nap) ne, de 13., 14. nap mindenképp, és utána amikor jól esik. Hát mi szót fogadunk neki, de nem nagy reményekkel. Ma vagyok a 14. napon, de semmit nem érzek, tojásfehérjés nyákom egy csepp sincs, fájdalmat, szurkálást nem érzek. Szerintem nincs peteérésem. Csak azt nem tudom, hogy ezt a hormonlabor mutatta volna-e. Mert mivel a Closti előtt csinált vérvételt, és nem mondta, hogy rossz. Én meg nem mertem kérdezősködni. Lehet, hogy kellett volna. Nővérke annyit mondott, hogy biztos oké, mert ha nem lenne az, akkor azt mondta volna a doki, meg a szurit se adja be feleslegesen. De akkor hogyhogy nem érzek semmit? Egyébként semmi mellékhatása nem volt a szurinak. Szóval nem tudom. Nagyon drukkolok neked a továbbiakban. Jó lenne, ha kapcsolatban maradnánk, mert jócskán sorstársak vagyunk. Tina
2015. febr. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim válasza:
Egyébként ez az 1. Clostis hónapod volt? Milyen adagban szedted? Hány napos volt a ciklusod? Tina
2015. febr. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 A kérdező kommentje:

A legrosszabb, hogy folyton kérdezik, hogy mikor lesz már baba! Én pedig mindig elviccelem, hogy még ráér! Pedig dehogy ér rá! Már nagyon szeretnénk.A környezetünkben senki - csak egy barátnőm - nem tudja,min megyek/megyünk keresztül. Borzalmasan dühít ez az egész helyzet.És minden megvan: szuper férj, munka, anyagiak, autó, ház.Csak a babó nem jön. :(

Hm. Mindegy. Holnap ismét új nap virrad.


Szóval! :)

Ez volt az első Clostis hónap, hétfőn kell kezdenem a következőt. Elvileg az ötödik naptól a tizedikig.

Azért fura, mert most, a 3. napon már vérzésem is alig van.

Hétfőn bejelentem a férjemet sperma vizsgálatra, legyünk végre túl ezen is. Valahogy érzem én, hogy nem benne lesz a "hiba", de jobb, ha ki zárják ténylegesen.

Szóval én itt tartok.


Amúgy a doki nem ultrahangozott meg középidőben? Mert engem igen! És most is kell mennem kb. középidőben. Már csak azért is, mert a Closti cisztásodáshoz is vezethet, szóval nehogy gondod legyen!

2015. febr. 28. 20:34
 25/46 anonim válasza:

Hátborzongatóan egyforma a sorsunk. Minket is mindenki azzal cseszeget, hogy mikor lesz baba, én is mindig azzal terelek, hogy majd ha eljön az ideje, és én is csak egy barátnőmnek panaszkodtam el a gondjainkat. És nálunk is minden rendezett, csak a baba hiányzik a boldogsághoz.

Nem ultrahangozott a doki. Az 1. Clostis ciklus végén megvizsgált, azt mondta minden rendben, nincs ciszta. Legközelebb a nem várt előtt 2 nappal kell mennem vérvételre mert ő csak 2 nap rendel egy héten, és azt mondta, hogy akkor vérből már kimutatható a terhesség. De gondolkozom rajta, hogy menjek-e, mert biztos vagyok benne, hogy nem sikerült. Lehet megvárom a mensit, aztán megyek, hogy hogyan tovább.

2015. márc. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 A kérdező kommentje:

Szia! Szerencsére elég sűrű hetem volt, így nem sokat agyaltam a babán. Képzeld! Be akartam jelenteni a férjemet egy átfogó vizsgálatra, és azt mondták, hogy JÚNIUS 8!!!! Hihetetlen! Ha nem fizetsz érte, akkor röpke 4 hónap múlva megvizsgálnak, majd további 2-3 hét,mire megjönnek az eredmények. Ezen "felbuzdulva" megnéztem egy-két magánrendelőt a neten. 25 ezerért megvizsgálják, és az eredmények is 2-3 órán belül a kezünkben lesznek! Ez is hihetetlen. Nem tudom, hogy melyik háborít jobban fel....

Én holnap veszem be az utolsó Clostit. Ez volt a második hónap. Mondtam a férjemnek,hogy most kell akcióba lépni... :) Csak az a baj, hogy szegény levegőt nem kap, annyira kijött rajta az allergia. :(

A Bromo elfogy jövő csütörtökön. Szerinted ha nincs baba, akkor is fokozatosan kell elhagyni? Sajnos ezt nem tudom.

Nálatok mi a helyzet? Voltál vérvételen? Mi volt?

2015. márc. 6. 20:02
 27/46 anonim válasza:
Szia! Hát bizony felháborító. Sajnos én sem tudom, hogyan kellene elhagyni a Bromot. Nekem mindenképp szednem kell prolaktinra a gyógyszert, amíg nem esem teherbe. Kedden kell mennem vérvételre, csütörtökre nem várom. De biztos vagyok benne, hogy nem sikerült. De azért biztos arcon fog vágni, mikor a doki a szemembe mondja majd, de próbálok felkészülni rá. Remélem nektek sikerülni fog ez a hónap. Végül hogy döntöttetek? Magánklinika?
2015. márc. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim válasza:
Szia! Most jöttem dokitól és nem lettem okosabb. 2 napom van a nem vártig, megvizsgált, de nem mondott semmit. Én meg ismét nem mertem kérdezősködni. Kaptam egy újabb szurit, olyat, mint 2 hete, mert azt mondta, ez létfontosságú a magzat szempontjából és drukkol, hogy ne jöjjön meg. Ha néhány napot késik, menjek. De hogy mit látott vagy érzett a vizsgálat során, azt nem mondta. Nem tudom... én továbbra sem bizakodom, annyiszor csalódtam már, hogy szinte el sem hiszem, hogy sikerülhet. Nálatok mi van? Volt a férjed vizsgálaton?
2015. márc. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim válasza:
Sziasztok! csatlakoznék én is a beszélgetéshez. nekem az első Clostis hónapom 2x1-et szedtem. Ma vagyok a 7 vagy 8. dpo-n. nagyon várom mi lesz az eredménye. 12. napi UH-n volt 3 érett tüszőm. remélem h legalább egy sikerült belőle. Amúgy az én férjemnek is kellett menni vizsgálatra vele minden rendeben volt. nekem azt mondta a doki h 6 hónapig próbáljuk a Clostit ha nem sikerül a baba akkor átjárhatósági vizsgálat jön.
2015. márc. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim válasza:
Kedves 29-es! Sok sikert kívánok neked is. Remélem hamarosan mindannyian örülhetünk. Majd írd meg, mi lett. Egyébként mióta próbálkoztok? Tina!
2015. márc. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!