Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Nem akar jönni a baba, ti is...

Nem akar jönni a baba, ti is így éreztek?

Figyelt kérdés
Sziasztok kedves babáravárók! 9 hónapja próbálkozunk a babácal sikertelenül :( Iszonyatosan érzem magam, 1 nagy semminek aki nem képes teherbeesni, nemhogy embernek lassan már nőnek sem érzem magam :( Utálom magam.. azért mert az utóbbi 1,5 évben felszedtem néhány kilót és az a sejtésem, hogy talán ezmiatt?! Elkezdtem sportolni és diétázni de azért nem olyan könnyű azt leadni és nem is 1-2 hónap :( Megyek dokihoz, kivizsgáltatom magam, és ha kiderül, hogy a hízás miatt a hormonjaim szórakoznak akkor ezt sosem bocsájtom meg magamnak :'( Egy sz@rnak érzem magam....
2015. máj. 18. 18:09
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Igen, igazatok van! Megpróbálom rendbeszedni magam, sportolok továbbra is és diétázom de persze nem drasztikusan, aztán remélem hamarosan jön a kis csodám!
2015. máj. 18. 18:52
 12/28 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de 70 kilosan erosen durva elhizott disznonak nevezni magad. Nagyon nem vagy rendben magaddal! Ezen kellene dolgoznod!
2015. máj. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Nem 70kg vagyok.. annyi voltam! 85-90 vagyok kb
2015. máj. 18. 18:57
 14/28 anonim ***** válasza:
Én ajánlottam a pszichológusi segítséget. 86 kg vagyok, és 14 hetes várandós. Ahogy letettem a lelki terheket, azonnal sikerült a baba. Előtte 8 hónapig próbálkoztunk, az utolsó "lelki kezelésre" már úgy mentem, hogy ott volt a pocakomban, csak én még nem tudtam róla. Az utolsó találkozó után 3 nappal pozitív lett a teszt. Az első baba azonnal sikerült nekünk, boldog voltam, gondtalan és mosolygós, most viszont keserű, éppígy szidtam magam, és tényleg félelmetesen hasonló érzésekkel küzdöttem, mint amiket itt leírtál. Bárcsak tudnám a receptet, de az biztos, hogy a sok beszélgetés egy szakemberrel (akihez fél év győzködés után végre szájvonogatva elmentem) rengeteget segített. Kitartás, és több lelki munka lesz a kulcsa, meglátod!
2015. máj. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen és gratulálok a babához :)
2015. máj. 18. 20:33
 16/28 A kérdező kommentje:
Én Németországban élek de ismerek a környéken egy magyar pszihológust. Azt hiszem felhívom, nem árthat egy kiadós beszélgetés egy szakemberrel mert ezzel az önostorozással nem fogok elérni semmit. Próbálom úgy felfofni, hogy nincs semmi gond sikerülni fog és kiélvezem a védekés nélküli önfeledt szerelmes időket a férjemmel :) Esetleg tudnátok ajánlani valami vitamint vagy ezt bízzam a dokira?
2015. máj. 18. 20:36
 17/28 anonim ***** válasza:
10000%,hogy nem a súlyod az oka, hanem az iszonyatos rágörcsölés. Tudom, könnyű mondani, h ne görcsölj rá. Nekünk az első baba 8 hónap próbálkozás után sikerült. Addig folyamatosan azon görcsöltem, szinte bele voltam betegedve,majd azt mondtam,nem érdekel. Úgy látom nekem nem jön össze,tuti velem van baj,annak ellenére, hogy a doki azt mondta, hogy nincs bajom,de ne görcsöljek ennyire rá,mert az a legnagyobb akadálya. A 8.hónapban már nem azon izgultam,hogy ne jöjjön meg,hanem hogy nem pont a nyaralás alatt. Eszembe sem jutott, h terhes lehetek,pedig voltak már tüneteim. A ciklusom nekem 26-50 nap között ingadozott, így nem tudtam,hogy késik-e vagy sem. Most a 2.babát tervezzük és persze görcsölök megint. Remélem sikerül hamar elterelni valami másra a gondolatom. Tűzz ki valami célt magad elé,egy konkrét időponttal,ami totál eltereli a gondolataidat. Akkor tuti sikerül :)
2015. máj. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
szia! Én is így vagyok. Mi már 11 hónapja próbálkozunk a második babával. Van sajnos kb. 15-20 kg feleslegem. 2 hete próbálok sportolni meg figyelek az étkezésemre. Túl vagyok már egy closty kúrán. Ebben a ciklusban volt már egy vérvételem hormonvizsgálat miatt. Jövő kedden lesz a második. Ma volt peteérésem. Nőgyógyász mondta, hogy az esetek többségében ha megtörténik a fogyás, akkor spontán megtörténik a teherbeesés.
2015. máj. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Én az E vitamin szedését és az aviva tornát javasolnám neked. Pont ott hat ahol kell és még meg is mozgat. Én is egy évet vártam a babócára és rá három hónapra sikerült is. Ne add fel! 😊
2015. máj. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Szia,igazakat irnak a többiek!!Tényleg ne görcsölj rá.Legalábbis probald meg :)fogadd el önmagad az is nagyon fontos.Persze nem azt mondom,hogy ne fogyj.Ha szeretnél akkor tedd azt.Lényeg,hogy te érezd jol magad a börödben.Tipp:tegyél ki egy régi fotód a hütöre (amilyen szeretnél lenni) igy megvan a cél és amivel eltereled a figyelmed a babáról.hidd el,ha elindul a valtozas benned kivul es belul,a baba is jön:))Sok sikert!!
2015. máj. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!