Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Nem akar jönni a baba, ti is...

Nem akar jönni a baba, ti is így éreztek?

Figyelt kérdés
Sziasztok kedves babáravárók! 9 hónapja próbálkozunk a babácal sikertelenül :( Iszonyatosan érzem magam, 1 nagy semminek aki nem képes teherbeesni, nemhogy embernek lassan már nőnek sem érzem magam :( Utálom magam.. azért mert az utóbbi 1,5 évben felszedtem néhány kilót és az a sejtésem, hogy talán ezmiatt?! Elkezdtem sportolni és diétázni de azért nem olyan könnyű azt leadni és nem is 1-2 hónap :( Megyek dokihoz, kivizsgáltatom magam, és ha kiderül, hogy a hízás miatt a hormonjaim szórakoznak akkor ezt sosem bocsájtom meg magamnak :'( Egy sz@rnak érzem magam....
2015. máj. 18. 18:09
1 2 3
 21/28 anonim válasza:
Szia,megértem a helyzetet nekünk most 8 hónap probálkozás után sikerült.Olyan csalódott voltam és most olyan boldog. Amit én csináltam Varha gyógymód,hőmérőzés amikor 37 fokot mutatott peteéréses teszt és pajzsmirigyemre is irtak tabit(érdemes megnézetni) de a varga terápiát igen ajánlom 5 kezelésen voltam és terhes lettem.
2015. máj. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm nektek a bíztató szavakat, hálás vagyok nektek és nagyon aranyosak vagytok! :)
2015. máj. 20. 23:27
 23/28 anonim ***** válasza:
Figyelj már! Felejtsd el a tulsulyt! Én pontosan ugyanolyan magas vagyok mint te és nyilván 90 kilót is nyomok. Cigiztem rendesbol és nagy ritkán ittam meg sokat tespedtem otthon ha kedvem nem volt semmihez. És mégis becsuszott a baba, tervezés nélkül. S tudod miért? Mert teljesen rendben voltam magammal az életemmel munkámmal. Pedig egyiksem főnyeremény. Csak le kell nyugodnod, élni az életed ami olyan amilyen. Ahogy Churchill mondaná csak semmi sport! ;)
2015. máj. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Irígylem a lazaságod :):D Gratulálok a babóhoz és köszönöm a bíztatást :)
2015. máj. 21. 21:09
 25/28 anonim ***** válasza:
Szia Köszönöm szépen. Nem szabad így kicsinálni magad a hülye gondolatok miatt. Mikormész orvoshoz? Talán talál vmit és akkor már lesz ok a bánatodra, tudni fogod mi a baj, ha egyáltalán van. Hidd el nekem a dagadékok is pont ugyanúgy teherbe esnek, mint a gebék. Ha oka van a gyermektelensegnek, akkor biztosan nem a sùlyod! Néha azért ìrj mi a helyzet!
2015. máj. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
Szia a vargha terápia olyan módszer,hogy a talpon ingerlik az idegeket,olyan mint egy kellemetlen talp masszázs és mindenkinek máshogy van összeállítva,és mondom 5 kezelés után öszejött a babóó
2015. máj. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
jaj és ez a terápia segít beállitani a menzit,lehet a tulsulyt is mer ez mind attól van,hogy valami nem stimmel a testben
2015. máj. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Szerintem mondogasd magadnak, hogy csodálatos anya lennél, megérdemelnéd már, hogy kezedben tartsd a pici babádat, ha kell, még fogyni is tudsz egy pár kilót.

Ez biztos igy is van, ne emészd magad feleslegesen.

2015. aug. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!