Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mivel vígasztaljátok magatokat...

Mivel vígasztaljátok magatokat még egy sikertelen hónap után?

Figyelt kérdés
Megint megjött, én már annyira belefáradtam ebbe... Van valami praktikátok, amivel vígasztaljátok magatokat ilyenkor?
2015. jún. 16. 12:50
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Szia. Nem tudok mit mondani azon kívül hogy kitartás 7 éve várom a csodát. Elmúlt 2 évben 4 babát vesztettem el. Mindketten egészségesek vagyunk de vmiért még sem marad meg a baba. Én azzal vigasztalom magam hogy ott a következő hónap. Persze amikor egyedül vagyok sikitani tudnék a fájdalomtól de arra gondolok hogy majd most majd most sikerül. ...lehet hogy már elsem fogom hinni ha pozitív lesz a teszt és azt mondja az orvos hogy kinden rendben van. 12 hetes kismama. :-).sztem próbálj meg bízni hinni. Hátha sikerül. De semmiképpen ne keseredj el.
2015. jún. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Utolsó, bele se merek gondolni, milyen lehet 7 éve várni... Nálam még csak 1 év lesz lassan, de engem már ez is kikészített. Tiszta szívből kívánom, hogy sikerüljön neked is !!
2015. jún. 19. 11:14
 23/23 anonim válasza:
Mi 2.5 éve próbálkozunk.. túl vagyok 2 vetélésen!Orvosi vizsgálatok rendben vannak.. túl 3 hónap stimuláción.. A negyedik hónapban már nem is kezdtem el a clostyt! Én minden ciklus 1. napján kisírom magam a férjemnek, aztán megrázom magam, hogy majd ez a hónap lesz a mienk! :) Tehát ebben a hónapban semmilyen rásegítés nélkül vagyunk és próbálom elterelni a gondolataimat, h ne csak a baba körül legyen!
2015. jún. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!