Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lányok! Nektek hogyan derült...

Lányok! Nektek hogyan derült ki hogy PCOS-ok vagytok? Spontán vizsgálat útján, vagy volt valami panaszotok?

Figyelt kérdés
2015. aug. 10. 19:55
1 2
 11/14 nikoletta83 válasza:
nekem,rendszertelen lett a mensim 2 havonta jött meg,híztam 30 kilót(úszógumi,has-derék),úgy h semmit nem változattam az étrendemen,és szőrösödök a mai napig is.apukám vonalán szinte mindenki cukorbeteg,sajnos aki hajlamos örökölni a cukrot annak általában előbb-utóbb összejön a PCOS (4 lány van az uncsitesóim között abból 3-nak ez volt a problémája).szóval én sejtettem hogy mi a problémám az előzmények ismeretében.ha még nem léptél az ügyben,legjobban akkor jársz ha elmész c.terhelésre,és kérsz beutalót laborba a dokidtól,kifejezetten a hormonvizsgálatra.
2015. szept. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
tegnap voltam kivizsgáláson, szerencsére nem talált a doki semmit, de viszont vérvételre el kéne mennem, hogy nézzen egy hormonsort. Valószínű hogy valami kisebb hormonzavar lesz a hosszú ciklusok következménye.
2015. szept. 3. 05:15
 13/14 Manka68 ***** válasza:
Én csak annyit tudtam, hogy nem jön a baba, aminek nem találták az okát. Nődoki szerint mindkettőnkkel minden rendben. Akkor jutottam el endokrinológushoz (egy ismerős tanácsára). Terheléses cukor + inzulin vérvétellel derült ki az IR. Mikor alaposabban utánaolvastam, mi is ez a betegség, akkor fedeztem fel a tüneteimet, amik gyakorlatilag végigkísérték az életemet, csak nem tudtam, hogy tünetek : hízékonyság, szőrösödés, éhségrohamok.
2015. szept. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy valaki olvassa-e de magas prolaktin szint derült ki nálam. Kaptam rá gyógyszert, de a hipofízis MRI még hátra van.
2017. febr. 7. 12:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!