Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Van olyan aki hosszútáv futó...

Van olyan aki hosszútáv futó és kihordta a babát úgy hogy azért sportolt is?

Figyelt kérdés
Hét éve futok heti háromszor 11 km-t, amint megtudtam hogy várandós vagyok radikálisan csökkentettem a távot, sebességet, mégis elvetéltem hat hetesen.

2015. okt. 6. 12:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Miért lettem lepontozva?
2015. okt. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
45%
ugyan nem én pontoztalak le, de nyilván azért, mert a válaszod nem hogy a kérdésre nem válasz, de még csak tapasztalat, vagy tanács kategóriába sem sorolnám, mondhatni teljesen felesleges reakció volt, nélküle is pont ilyen jól meglettünk volna.
2015. okt. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
72%

Én mindkettővel futottam és mindhárman jól vagyunk.

Az első gyerekkel 33.hétig bírtam, a másodikkal 30.hétig. Nem volöak görcseim,fájásaim közben.

Heti 2-3 futás,a többi nap aerobic. Nyilván nem olyan tempóban,mint terhesség előtt,csak amennyit bírtam.

Olyan 7:30-8:00 perces 1000m-kel futottam.

Azt,hogy ettől vetéltél-e el, már szerintem sem fogod megtudni.

Az orvosod mit mondott?

2015. okt. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
70%
Az az igazság, hogy ha nem tudtad árt e a futás, le kellett volna állnod a legelején! Lehet, hogy valaki végig futott a terhesség ideje alatt, és semmi gond nem volt, de te ha nem voltál biztos benne, minek csináltad? Én biztosan egy lépést sem futottam volna a helyedbe! A vetélések több mint 90 százaléka a terhesség korai időszakában következik be, minek kockáztatni? Ne érts félre, nagyon sajnállak, de később legyél felelősségteljesebb, hiszen egy kis magzat életéről van szó! A másik pedig, nem tudom van e férjed vagy élettársad, de ő is gondolhatta volna, hogy nem biztos, hogy jó a futás a terhesség egyik legfontosabb időszakában!
2015. okt. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
72%
sokan futnak terhesseg alatt nem hiszem hogy ez lehetett az ok....pl Rubint Reka vegig tornazott es futott ha jol tudom...xtem egy hozzaerto orvossal konzultalj meg a baba elott hogy tudd mire aktualis lesz a dolog...sajnalom ami tortent veled de remelem hamarosan egy egeszseges baba var rad :)
2015. okt. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Az orvosok sem tudták megállapítani az okát, és egyik sem mondta hogy biztosan a futás miatt történt, főleg mikor elmondtam hogy mennyivel kevesebbet és lassabban futottam. 15 évvel ezelőtt amikor a fiammal terhes lettem, sokkal rosszabb állapotban voltam mint most. A sport és az egészséges életmód egy tökéletes vérképpel és fizikummal ajándékozott meg. Előtte mindenki azt mondta, még szakember is, ne hagyjam teljesen abba mert az sem jó....most persze könnyű okosnak lenni. Részemről lezártam a témát.
2015. okt. 7. 09:40
 17/20 anonim ***** válasza:
Én is sportoltam(nem hosszútávfutás) a terhesség előtt. Figyeltem magam, mensi elmaradása után 1 nappal teszteltem. Amint pozitív lett a teszt, leálltam teljesen, mégis a 8. héten elvetéltem. Szerintem nem a te hibád, ne gyötörd magad!
2015. okt. 8. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Szia, én 12 éve futok heti 5x 10km-t, emellett jógázom, tornázom. A terhességem végéig folytattam, a gyakoriság megmaradt, a tempóból vettem csak vissza! Egy hónapja szültem 40+4 hetesen úgy, hogy aznap reggel még joggingoltam másfél órát! Gyönyörű, életerős, egészséges kisfiú született! Nekem pedig sikerült nagyon hamar regenerálódnom, 1 hete újra kocogok! A testem jelzéseire pedig mindig figyeltem, csak annyira terheltem magam, amennyire még jólesett!
2015. okt. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Szia sajnalom eloszor is.

En nagyon le leszek pontozva.

Igaz hogy en nem tartottam meg mas okok miatt de semmi bajom nem lett nagysulyos edzestol,amit meg tiltanak.Szerintem fuss nyugodtan en csak rovideket futok de nagyon nehez lenne abbahagyni sot nem is egeszseges.

6 hetesen lehetett barmi tuti nem te vagy a hibas!

2015. dec. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Sikerült azóta teherbe esned?
2017. nov. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!