Első gyerek mindenkinek nehezen jött össze? Nagyon elvagyok keseredve

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lindynette 20at szedtem, júniusban abba hagytam 3hónap szünetet tartottam doki tanácsára! Azóta próbálkozunk teljes erővel de semmi, eléggé elvagyok keseredve hogy aki nem szeretné annak jön a bébi aki meg szeretné annak hónapokat/éveket kell rá várni! A menszeszem rendszeres 31napos, beállt szépen! A gyógyszer után a peteérés vissza áll? Mit tanácsoltok? Tudom hogy nem kéne rá görcsölnöm... :(

2016. márc. 6. 21:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Ovulációs teszt. Az rengeteget segít.
2016. márc. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%

Ez azért van,mert az a téves elképzelése sokaknak,hogy ők eldöntik,hogy gyereket akarnak és hopp màsnap varàzsütésre kétcsìkosat pisilnek.


Fél éve sem próbàlkoztok... Majd 2 év utàn érthető az elkeseredettség. Addig meg ne stresszelj ezen,mert annàl rosszabb. Csalàdban volt akinek 20 év utàn jött össze,amikor màr az örökbefogadàsról is lemondtak.

Nekem az első kb màsodik hónapban összejött 12 hetesen elvetéltem. Màsodik baba az első hónapban összejött minden rendben volt. A harmadikra több,mint egy évet vàrtunk,màr kezdtem aggódni,mert az utolsó két hónapban màr mesim se nagyon volt.


Ha ennyire aggódsz nosza menj el vizsgàltasd ki magad. Csak az mennyire nyomasztana ha kiderül,hogy minden oké és mégsem jön össze?

2016. márc. 7. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Nekünk közel két év kellett természetes úton. Nem mondom h rágörcsöltem, de az tény h minden hónapban mikor megjött kiborultam. Terhes tünetekre nem adtam,mert megegyezhet a mensi elõtti tünetekhez. Ovu tesztet kipróbáltam, de nem ez alapján szexeltünk. Csak azért, ha megyek orvoshoz, azelõtt làssam h van-e peteérésem egyàltalàn.
2016. márc. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Mi is így álltunk hozzá, mint az utolsó, h mi csak jókat szexelünk, de 2,5 év sikertelenség után már nem tudtuk ilyen lazán venni és lombikra mentünk.


A tabletta után visszaállt a peteérés. Ezt onnan tudom, h voltam uh-os cikluskövetésen. Rendszeres 31 napos ciklusaim voltak, vannak. A második babával egy napot nem fogunk próbálkozni, egyből az intézetbe megyünk.


Én azt javaslom, h 1 év után keressetek fel orvost és kérjetek mindkettőtöknek teljes kivizsgálást. Ha megvan a probléma, akkor van mit kezelni. Ha meg nem olyan, ami kezelhető, akkor meg legalább megtudjátok, h felesleges várni a csodára, nem fogy tovább az időtök mert elindítjátok az örökbefogadást vagy lombikot vagy inszemet. Mi is ekkor lettünk lelkileg jobban, mert az éreztük, h végre valamit csinálunk is, nemcsak várunk. Elsőre sikerült egyébként és egy problémamentes terhesség követte.

2016. márc. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Mi is egy éve probálkozunk de már be vagyunk jelentve a korházba teljes kivizsgálásra. Nem mindenkinek jönn sajnos össze 1-3 jó sex útán.

Az orvos is mondta az a ritkábbik ha így jön össze és semmi nem avatkozik belle. Hormonoktol lezdve a vérig bármi befolyásolhatja a megtermékenyülést. Egy év útán ajánlott orvoshoz fordulni.

2016. márc. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

én sem azt írtam h 2-3 jó szex után összejön ...

hanem h fél év volt mindegyik onnantól h abbahagytuk a védekezést

de én mondjuk ráérősre vettem a figurát mint itt írták

és ha csak 2 év után jött volna össze az sem lett volna tragédia

egyedül a testemre figyeltem és a jelzéseire, hidd el jobban jelzi h van e ovud mint a teszt

2016. márc. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Én is Lindynette 20at szedtem, több, mint 10 évig....szeptemberben vettem be az utolsó szemet, egy hónap szünet, januárban pozi teszt volt a kezemben...jelenleg 11 hetes vagyok.

Szerintem teljesen egyénfüggő, kinek hogy áll vissza gyógyszer után...én hőmérőztem azért, hogy tudjam, van-e peteérésem, visszaállt-e a szervezetem. (nem azért, hogy jókor legyünk együtt)

Akkor fogant a pici, amikor épp nem is mértem hőt, nem is nagyon voltunk együtt, csak hébe-hóba, karácsony, szilveszter után, január első felében, a regenerálódás időszakában....

2016. márc. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Mind a 2 terhességem elsőre sikerült. Sokaknak sikerül hamar, másoknak meg nem. Én 8 évig szedtem előtte fogamzásgátlót.

10 hetes kismama

2016. márc. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Csajok elvagyok keseredve, de bízok a következő hónapban! :(
2016. márc. 8. 20:47
 20/21 anonim ***** válasza:
Tényleg le kellett pontozni 0-ra???
2016. márc. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!