Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » A következő a kérdésem, két...

Pirike11 kérdése:

A következő a kérdésem, két veszítés után ha nem jön össze a terhesség akkor már csak inszemmel sikerülhet?

Figyelt kérdés
két terhességem volt fél év alatt mind a kettő spontán volt,de elveszítettem valószinűleg sárgatest elégtelenség miatt,tiz hónapja próbálkozunk,de ez nem folyamatos,2 hónapot férjem nem volt itthon,2 hónap nagy ciszta miatt kimaradt,1 hónap ciszta miatt fogamzásgátló,szóval konkrétam olyan hogy 2 egymás utánihónapban próbálkozás 2x volt ez idő alatt.múlt hónapban clostit kaptam 3 tüsző érett,ovitrelle injekció,majd duphaston,de a teszt negativ,ma vagyok 18. dpon,a hőm sajnos nem értékelhető az utro miatt,36.3 a normál hőm ,utroval 36.9 lett ,most már 36.6
2016. nov. 5. 07:21
 1/6 A kérdező kommentje:
igazából arra vagyok kiváncsi hogy ha már kétszer spontán terhes maradtam akkor attól hogy most nem jött össze még nem biztos hogy csak inszemmel sikerülhet? voltunk kivizsgáláson,idáig minden rendben velünk
2016. nov. 5. 07:23
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

Ha 2x spontán terhes lettél fél éven belül, akkor harmadjára is az leszel, csak türelem.

Utrot én is szedtem, és szépen lehetett követni mellette a hőmet, ezt a részét nem értem.

2016. nov. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Így jártam én is mint te kérdező.Fél éven belül 2 vetélés,bár nálam az ok nem derült ki,mert hiàba mentem miatta dokihoz,azt mondták,csak 3 után vizsgálnak ki.Rá 11 hónapra estem teherbe.Teljesen probléma mentes volt az egész terhességem.
2016. nov. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyebkent hany hetesen mentek el a babak? Nem kaptal progi potlast?


Nyugi nekem 4 vetelesem is volt meg regebben, azt hittem nem is tudok kihordani egy gyereket sem, majd tavaly terhes lettem kis barnazas volt kaptam utrogestant es tavaly meg is szuletett a pici. Semmi gond nem volt. Majd szules utan 8 honap mulva megszakitassal most ujra terhes lettem. 😳 😂Es most semmilyen barnazas es semmi nem volt az elejen. Mpst 20 hetes es minden oke eddig.

Ugyhogy ne izgulj! Neked is menni fog es bizony meg fog azuletni ez a baba. Ne keseredj el.

2016. nov. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha ketszer spontan teherbeestel, akkor nem valoszinu, hogy az inszemre egyaltalan gondolni kell nektek.

Nem mindig sikerul "gyorsan" teherbeesni, sok mulik a puszta szerencsen. Nekem 4 terhrssegem volt idaig. Rendszeresen es gyakran vagyunk egyutt a ferjemmel. A negybol harom nagyon konnyen osszejott, konkretan ketszer az elso ciklusban, egyezer a masodik ciklusban terhes lettem, amikor nem vedekeztunk. Az egyiknel pedig 7 honapig semmi siker. Meg is lepodtunk, ez a legutolso alkalom volt es az elozo 3 alkalombol kiindulva szinte biztos voltam benne, hogy nem fogunk sokat varni. Masokhoz kepest ez sem volt sok, magunkhoz kepest igen, de ez van. Pedig nem volt semmilyen egeszsegugyi gondunk akkor sem es a szex is olyan volt, mint maskor.


En igazabol azt nem ertem teljesen, hogy miert volt eg a sok beavatkozas, tuszoerlelo, stb neked az elmult honapokban. Ket spontan terhesseg utan egymas utan nem valoszinu, hogy gond van a peteereseddel, viszont ezek a gyogyszerek felborithatjak a ciklusodat rendesen.

Ha bizonyitott a sargatest elegtelenseg, akkor egyedul a progeszteron ertheto meg, ilyen esetben kb az ovutol hasznalni kell a 14-15. napi negativ tesztig, vagy pozitiv teszt eseten tovabb, de mast ezzel nem igazan kell tenni.

Miert kaptal ennyi mindent?

2016. nov. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 gabriell88 ***** válasza:

Kedves kérdező !

Mi 2 éve próbálkozunk. Az első 8 hónapban 4 vetélésem, 2 után magán dokihoz mentem. 2 év alatt a 7. orvosnál járok ahol végre kiderült a probléma. De nem kell inszemre mennem.Mivel spontán teherbe tudok esni, csak a magzat kezdemény nem marad meg. Immun panelt csináltattak, ahol kiderült, hogy auto immun betegség miatt nem marad meg. Vérhígítót kell szednem. A dokim szerint már 2 vetélés után ki kellett volna vizsgálni.Akkor nem kellett volna 6 magzatot veszíteni. Ezt csak azért írom le, hogy ha én előről kezdeném, 2 után addig mennék orvoshoz míg nem vizsgálnak ki teljesen. De hittem mindegyiknek. Hogy ez normális, majd a következő stb. Hozzáteszem ebből 3 doki meddőségi szakember volt.

2016. nov. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!