Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hogy emésszem meg, hogy még...

Hogy emésszem meg, hogy még nem jött össze a baba és lehet nem is fog?

Figyelt kérdés
Volt ciszta műtétem, két különböző fogamzásgátló szedése közti szünetben (2 év) nem volt peteérésem, ezt vérvételből kimutatott hormonok alapján állapították meg. Akkor azt mondták,hogy valószínűleg az agyam "elfelejtette",hogy újra termelnie kell a hormont ezért újabb fog.gátlót írtak fel, amit szedtem kb 1 évig. Abba hagytam, lett ciklusom, viszzonylag rendszeres,azóta próbálkozunk a babával. Fél éve, még nem jött össze, az orvosok szerint pedig jó 1,5 év próbálkozás után kell kivizsgálásra menni.Tényleg ne aggódjak? Egyenlőre nem bírom megemészteni, hogy rajtam kívül mindenkinek összejön már az első 1-2 hónapban. És, hogy senki nem akarja komolyan venni a problémám. Több műszakos rendben dolgozom egyébként, ez nem tudom befolyásolhatja-e.
2016. dec. 7. 09:19
1 2
 11/12 Dávid253 válasza:
Duggjál
2017. jan. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Kedves Dávid253!

Köszönöm a primitív, empátiát nélkülő hozzászólásod! Remélem neked sose kell ezt átélned!

2017. jan. 4. 15:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!