Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Miért nem sikerül? Többi lent.

Petra1989 kérdése:

Miért nem sikerül? Többi lent.

Figyelt kérdés
Egy éve probálkozunk babával de még nem jött össze. Fél éve van egy olyan problémám, hogy minden hónapban menstruáció előtt 10 nappal elkezdek barnázni. Nőgyógyászok szerint minden rendben, hormonlaborom is kiváló. Volt már így valaki?? Kérlek, segítsetek!!

2017. jan. 15. 09:52
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
3.napi hormonsor?????
2017. jan. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Azt nem volt, csak 21. napi.
2017. jan. 18. 15:04
 23/28 Snorri ***** válasza:
A pajzsmirigy oké?
2017. jan. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Nem nézték, de nem tudok róla, hogy lenne. Nem utal semmi pajzsmirigy problémára. Szerintetek az e vitamin segithet nyálkahártya vastagításban ?? Ha igen, akkor mennyit kell szedni naponta?
2017. jan. 18. 15:38
 25/28 anonim ***** válasza:
Nálam sem utalt semmi pajzsmirigy problémára, mégis van. És az elég nagy baj, hogy 3. napi hormonsor nincs. Hiszem ezek az eredmények akkor értékelhetőek igazán, ha megvan egy cikluson belül a 3. és 21. napi hormonsor is.
2017. jan. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

alap a 3.napi hormonsor,TSH,meh a terheléses inzulin.

Csináltasd meg!

2017. jan. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
E vitamin jó ötlet. Bár mi még csak kezdünk el próbálkozni de én cickafarkot kezdtem el inni ,az segíti a peteérést is. És mèhpempőt is szedek,barátnőmék két évig próbálkoztak, amint elkezdte szedni a mèhpempőt egy hónap múlva teherbe esett. Barnazas mensi előtt nekem is már egy héttel előtte elkezdődik,most kértem időpontot nődokitol hogy elébe menjek a dolgoknak. 31/N
2017. jan. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
E vitamin jó ötlet. Bár mi még csak most kezdünk el próbálkozni de én cickafarkot kezdtem el inni ,az segíti a peteérést is. És mèhpempőt is szedek,barátnőmék két évig próbálkoztak, amint elkezdte szedni a mèhpempőt egy hónap múlva teherbe esett. Barnazas mensi előtt nekem is már egy héttel előtte elkezdődik,most kértem időpontot nődokitol hogy elébe menjek a dolgoknak. 31/N
2017. jan. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!