Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Miért nem sikerül? Többi lent.

Petra1989 kérdése:

Miért nem sikerül? Többi lent.

Figyelt kérdés
Egy éve probálkozunk babával de még nem jött össze. Fél éve van egy olyan problémám, hogy minden hónapban menstruáció előtt 10 nappal elkezdek barnázni. Nőgyógyászok szerint minden rendben, hormonlaborom is kiváló. Volt már így valaki?? Kérlek, segítsetek!!

2017. jan. 15. 09:52
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Decemberben voltam vérvételen, januárban lett eredmény. Nem mondanám réginek. Barátcserjét probáltam, de nem vált be. Palástfüvet még nem próbáltam.
2017. jan. 15. 14:35
 12/28 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy elkezdtem szedni az elevitet kb. 1 hete, nem mintha csodát várnék tőle, de gondoltam egy kis vitamin nem árthat. Igazából már nagyon kétségbe vagyok esve. Most félek ettől a clostytól is, mert nem olvastam jókat róla. Novemberben volt egy petefészek cisztám is, amiről nem tudom, hogy mi van vele, mert azóta orvos nem látott, édesanyám által lett vele egyeztetve, így volt a hormonvizsgálat is 21. napon, amikor szintén már barnáztam. Mikor megjött az eredmény, akkor üzent, hogy nincs elváltozás és próbáljuk meg a clostyt. Már mindent elolvastam, utána jártam, milyen tünet mire utalhat, de semmi. Tanácstalan vagyok! :( Miért van a barnázás, ha jó a hormonszint ??? Nem értem.
2017. jan. 15. 14:50
 13/28 Snorri ***** válasza:
Más oka is lehet a barnázásnak, nem csak hormonális. Nálam sem az volt, Én mensi után barnáztam, 10-14 napig. Az én esetem más, de én akkor is azt mondom, keress egy orvost, aki nem bagatelizálja el a barnázást sem. Lehet feleslegesen szereti veled ezt a gyógyszert is. Tényleg pajzsmirigy?
2017. jan. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 Snorri ***** válasza:
Pl a ciszta is okozhat durva dolgokat.
2017. jan. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
A hormonvizsgálat eredménye: - luteális fázis: luteinizáló hormon:3.33 UI/l ,follikulus stimuláló hormon: 4.68 UI/l , prolaktin :342 mLU/l , ösztradiol 511.0 pmol/l , progeszteron: 41.72 nmol/l , totál tesztoszteron: 1.000 nmol/l . 21. napi vérvétel volt.
2017. jan. 15. 15:54
 16/28 anonim ***** válasza:

Nekem jónak tűnik...

Menj el mindenképp egy uh-ra a ciszta miatt, ill. egy endokrinológushoz, és legyen 3. napi vérvétel is. Csináltass Inzulinrezisztencia vizsgálatot is. Csak kiderül, hogy mi a gond. A nőgyógyászok tényleg nem értenek hozzá annyira. Azért a barnázás nem normáli 1-2 max 3 nap talán, de több nem. Minden jót.

2017. jan. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
harmadik napi nincs? az többet mondana
2017. jan. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
és tsh,meg terheléses inzulin?
2017. jan. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Szerdán megyek nőgyógyászhoz, megpróbálok vele egyezkedni... Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget. :)
2017. jan. 16. 20:28
 20/28 A kérdező kommentje:
Ma voltam dokinál, megvizsgált, ciszta nincs. Látott egy 11 mm-es tüszőt es 3mm a méhnyálkahártyám úgy, hogy még nem volt menstruációm, hanem 4 napja pecsételő vérzésem van. Elvileg 5 nap múlva kellene megjönnie. Szerinte nincs ovulációm és azért van a pecsételés. Úgyhogy closty 3 hónapig. Szerintetek mit lehet szedni closty mellett, ami vastagítaná a méhnyálkahártyát??
2017. jan. 18. 12:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!