Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Párommal két hónapja próbálkoz...

Párommal két hónapja próbálkozunk a baba projekten de semmi eredménye! Mit csináljunk hogy hamarabb baba legyen?

Figyelt kérdés
Az első hónapban az orvos szerint volt egy megtermékenyülésem csak sajnos el is halt.Azóta meg semmi.Már teljesen elvagyok keseredve.

2017. febr. 23. 07:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
92%

Idézek egy általam nagyrabecsült nőgyógyászt: "A terhesség nem villanykapcsoló."

Ez nem úgy működik, hogy te eldöntöd és akkor már hipp-hopp, teherbe is esel. Fél-egy év próbálkozás teljesen normális, hiszen a terhesség létrejöttéhez rengeteg tényező szerencsés együttállása szükséges, amiket te nem tudsz befolyásolni érdemben. Egyébként mi múlik azon, hogy 1 hónap után esel teherbe, vagy 7 hónap után? Utólag, ha meglesz a baba, semmi jelentősége nem lesz.

2017. febr. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
25%
Ha szeretnél minél előbb teherbe esni,akkor kezdjetek el a pároddal tiszta méhpempőt enni.Nagyon drága,és nem lehet mindenhol kapni,de olvass utána,hogy milyen hatással van a méhfalra és a megtermékenyülésre.Eddig két embernek ajánlottam,mindketten teherbe estek hamar,pedig az egyikük már 40 feletti nő volt,és alacson volt a progeszteron szintje is,ami ugye alapból akadályozza a terhességet.
2017. febr. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
79%
semmit nem ér a méhpempő ne dobj rá ki pénzt. legalábbis teherbeesésre nem jó... én ettem 4 hónapig semmi... pedig elvileg semmi bajunk,voltunk kivizsgáláson,néztek hormonokat követték a peteérésem... szóval 2 hónap után nem is értem mit aggódsz...-.- mi 8 hónapja próbálkozunk és semmi. pedig egészségesek vagyunk. ugyhogy türelem. lehet lesz még jó pár hónap mire sikerül
2017. febr. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
92%

Jaj,te szegényke! Hagyd a babprojektet,meg az önvizslatást,csak élj!

A gyerek pedig nem akkor jön,mikor te akarod,hanem amikor ő akar jönni! Voálá, már most is keresztbehúzza a számításaid,amihez hozzá kéne szokni,és nem görcsösen ragaszkodni a "projekthez", mert koránt sem biztos,hogy úgy lesz minden,ahogy betervezted!

Úgyhogy nem kell a para! Relax!

2017. febr. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Tervezetten csak keveseknek sikerül rögtön elsőre. (Valamiért aki meg nem akarja, annak meg általában összejön az első óvatlan pillanatban...)

Mi 6 évet vártunk a sikerre, amit csak a lombik tudott megadni nekünk.

Egyelőre kár 2 hónap miatt ennyire rástresszelni. Ha 1 év után sem sikerül, akkor érdemes elmenni kivizsgálásra. Azon belül meg teljesen normális dolog, hogy hónapokat kell próbálkozni. A gyerek nem 'megrendelésre' jön...

2017. febr. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Tehát már az első hónapban teherbe tudtál esni (még ha meg sem maradt sajnos), és most el vagy keseredve? Ezt azt alkategóriát nagyrészt olyanok olvassák, akik évek óta próbálkoznak, többük - köztük én is - anélkül, hogy akár egyszer is legalább egy kémiai terhességet produkáltak volna.

De röviden a válaszom: 2 hónap SEMMI.

2017. febr. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Mèg csak 2 honapja probàlkoztok de màr most elvagy teljesen keseredve?Remélem a kérdés kiirásánàl nem arra számitottál hogy majd mindenki téged fog sajnálni.Szerintem a válaszolok legalább 80% a hosszu honapok ota arra vár hogy vègre sikerüljön.Nekünk több èv sikertelenség àll a hátunk mögött,rengeteg stimulàcios ciklus.Injekciok sokasága és a sok hormon bogyorol nem is beszélve,tèged meg sajnàlni kell mert 2 honapja nem esel teherbe.
2017. febr. 24. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nekem a ciklusom is katasztrófa és a kivizsgálások alatt kiderült h a férjemmel sincs minden rendben.

2 hónap után mégsem mentem a Tiszának.

Kis rásegítéssel majdnem 2 év alatt sikerült először teherbe esnem.Már tudtuk h gondok vannak,amik nem múltak el a 2.baba érdekében mégis 8 hónap után mentem orvoshoz...Majd a 3.-nak is megadtuk az esélyt h spontán hátha sikerül.

De 2 hónap???

2017. febr. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
El vagy keseredve? Ha elég felnőtt lennél tudnád h két hónap semmi....
2017. febr. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!