Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Férjen ultimátumot adott :nem...

Férjen ultimátumot adott :nem sikerül teherbersnem?

Figyelt kérdés
Három éve próbálkozunk, eddig nem lettem terhes. Kivizsgálásokon átestünk, ő kapott gyógyszert, mert a spermái lassú mozgásúak voltak. Ennek ellenére nem sikerül a baba, következő lépés az inszemináció. Férjemmel mostanában többször vitáztunk, főleg a baba miatt, hogy ki a hibás, mert én sokat dolgozom, stresszelek, ő sokat van távol, tárgyal. Azt mondta, hogy ha nyárig nem esek teherbe, akkor elválik. És elfutott itthonról. Én meg, mint egy hülye, meg sem bírtam szólalni, védeni magam mert egyszerűen nem hiszem el, hogy ezt mondta :( totál kibuktam. Lehet tényleg el kéne válnunk, ha így beszél velem? Ti mit mondanátok neki, ha haza ér, vagy mit tennétek?
2017. ápr. 5. 16:47
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
92%

Nála van gond a spermával. Nyugodtan elválhat, mást se fog teherbe ejteni.

Neked viszont meg lehet az esély, hogy mással gond nélkül teherbe esel.

Nem lehet, hogy ezért mondott ilyet?


Illetve itt már a házassággal van gond, ha ennyit vitatkoztok, és hibást kerestek. Tényleg jobb lenne ha így nem vállalatok gyereket, fél lábbal a válóperes ügyvédnél.


Lehet, hogy pont ezért nem jön a baba? Mert kettőtöknek nincs közös jövője, nem maradtok együtt.

2017. ápr. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
70%
Mondjuk én biztos azt mondtam volna, hogy ne várjon nyárig, adja be másnap a papírokat.
2017. ápr. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
69%

Kinek is selejtesek a spermái? Majd kérdezd meg, ha hazaért...

És igen,a biológia csodája a gyerekvállalás. Csak az erős egyedek maradnak meg,a legjobb génállományok (már mondjuk ez nem igaz a lombik,inszem és mindenféle hormon pótlások miatt). És nem egyszer hallottam én már én is,hogy valakiknek évekig nem jött össze,elváltak és másokkal meg lett pikk pakk gyerekük,de ott mindkét fél egészséges volt

2017. ápr. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, egyet értek veletek, hogy mondhatott ilyet? Én soha egy rossz szót sem mondtam a spermái miatt, sosem hoztam kellemetlen helyzetbe azzal, hogy emlegetem neki. Tényleg nem jó irányba halad így a házasság, aki egy ekkora horderejű témával kapcsolatban ilyen megalázó velem :(
2017. ápr. 5. 19:09
 15/25 anonim ***** válasza:
85%

Kitartást kívánok!

Írd majd még, h mi volt ha haza jött.

2017. ápr. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
85%

Nem mondhat ilyet, akkor sem, ha hirtelen felindulásból tette. Gyerekes dolog ez, hogy azzal bánt téged, ami a legjobban fáj neked.

Tudom, hogy közhelyes, de akkor kezdődik a kemény dolog, ha összejön a baba. Maga a terhesség is lehet nagyon kimerítő, aztán a kisgyerekes lét is. Ez az időszak egy jó házasságban, kapcsolatban is nehéz, és próbára tevő lehet, nemhogy egy romló félben levőben.

Együttérzek veled, mert tudom, milyen érzés az, amikor a legnehezebb időszakban hagy cserben az, akire számítottál. Sajnos a szavakat nem lehet még nem történtté tenni, és az ilyen szavak okozta sebek mindig megmaradnak, lassan irtják ki az emberből a szerelmet és a bizalmat.

2017. ápr. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
85%
Ez durva. :( Nagyon sajnálom.
2017. ápr. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
73%

Masok nem 3, hanem 5-6-7 evig is probalkozak mire vegre osszejon a baba, es ugy, hogy kozben egyikuknek sincs semmi baja (nyilvan elobb utobb mindenkit kivizsgalnk).

Amugy szerintem a ferfiak nem eppen dolgozzak fel konnyen azt, hogyha ilyen csorba eri a ferfiassagukat, vagy a nemzokepesseguket.

Nem tudom azt pl mennyire sikerult megbeszelni, vagy mennyire lett tabu tema, mennyire gondolja magat alfahimnek a kedves ferj. Feltetelezem meglehetosen, ha igy fakepnel hagy valakit egy vita kozben. De lehet hogy a sajat problemaja elol szaladt el igy hirtelen, mielott szoba kerul, vagy szembe kell neznie vele, hogy bizony neki is nagy szerepe lehet a sikertelensegben. Az nem derult ki, hogy a gyogyszer hatasos-e? Vizsgaltak utana a sperma mozgast? Ugy mar rendben van?

Ettol fuggetlenul ez egy ritka bunko viselkedes, abba bele sem gondol a gyoker, hogy ez neked is ugyanilyen rossz? Es ugyanugy megvisel?

Ez nem a joban-rosszban fogadalom az tuti...ha nem sikerul ezt megbeszelnetek, akkor tenyleg erdemes elgondolkodni azon, hogy lehet jobb nektek kulon.

Vagy esetleg probaljatok meg mindketten leulni, es megbeszelni, megoldani kozosen a felmerulo problemakat, hisz egy hazassagban azert mindig akadnak gondok, es a megprobaltatasok, akadalyok amik vagy megerositik vagy tonkreteszik a kapcsolatot...deritsetek ki, hogy nalatok melyik verzio van.

2017. ápr. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
92%

Ez nem semmi!!!

Én bizti nem maradnék vele, ha nekem ezt mondaná a párom.

Ha nincs gyerek már nem is kellesz neki?

Nem dobhat el csak úgy mint egy selejt tenyészállatot.

Inkább ő igyekezzen a selejt spermáit helyrehozatni.

Nem is szeret, ha nincs gyerek és simán eltudna válni.

Nekünk sem sikerül már 4 éve, de mi együtt maradunk ha lesz baba ha nem.

2017. ápr. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
91%
Én még életemben nem mondtam ilyet de hagyd hadd menjen!!Hát nem szégyenli magát,neki van gondja és téged hoz ilyen fájdalmas helyzetbe??Egy önző egoista,nagyképű majom a férjed! Ha ezt nekem mondja vissza sem engedem a lakásba! Mi 7 éve próbálkozunk nekem van kissebb gond és a férjem azt mondta bármi is történik ha lesz ha nem akkor is boldogok leszünk.A házasság két ember erős szövetsége jóban-rosszban!Ha már most megfutamodna akkor mennyit érsz neki?És ha nagyobb gondok lennének mi lenne? Jobbat érdemelsz!De ezt csak a leirtak alapján mondom.Ti tudjátok mi zajlik veletek.
2017. ápr. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!