Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Férjen ultimátumot adott :nem...

Férjen ultimátumot adott :nem sikerül teherbersnem?

Figyelt kérdés
Három éve próbálkozunk, eddig nem lettem terhes. Kivizsgálásokon átestünk, ő kapott gyógyszert, mert a spermái lassú mozgásúak voltak. Ennek ellenére nem sikerül a baba, következő lépés az inszemináció. Férjemmel mostanában többször vitáztunk, főleg a baba miatt, hogy ki a hibás, mert én sokat dolgozom, stresszelek, ő sokat van távol, tárgyal. Azt mondta, hogy ha nyárig nem esek teherbe, akkor elválik. És elfutott itthonról. Én meg, mint egy hülye, meg sem bírtam szólalni, védeni magam mert egyszerűen nem hiszem el, hogy ezt mondta :( totál kibuktam. Lehet tényleg el kéne válnunk, ha így beszél velem? Ti mit mondanátok neki, ha haza ér, vagy mit tennétek?
2017. ápr. 5. 16:47
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Undorító egy ember mondhatom. Ennyit jelent neki a jóban-rosszban, egészségben-betegségben. Ilyet egy ilyen problémánál egyszerűen még csak nem is gondolhat valaki, de hogy még a képedbe is mondja, ritka nagy féreg, már bocsi.


Mi 5 éve nem védekezünk, semmi következménye. Nekem elég hamar megmondta a dokim, hogy nem lehet gyerekem, akkor átbeszéltük a továbbiakat. 1 dolog volt biztos akkor is, és azóta is: nem kell gyerek a kettőnk boldogságához, mert egyszerűen azok vagyunk. Ha esetleg mégis lesz akkor nagyon fogunk neki örülni, ha nem akkor elfogadjuk. Egyébként 2 éve a férjemet is vizsgálták, és nála is vannak gondok. Kb 5% az esélye a megtermékenyítésre egy egyébként termékeny nőnél, szóval nálam gyakorlatilag nulla. Mégis, soha nem volt kérdés, hogy szeretjük-e egymást és együtt maradunk e. Nekünk ez természetes. A szerelmünk, és a boldogságunk nem egy gyerektől függ.


Én a helyedben megmondtam volna még akkor a pasinak, hogy ne várjon, adja be a válást most azonnal. Ilyen embertől aki így kezeli a problémáit én nem akarnék SEMMIT! Nem hogy gyereket...

Ezen túl majd mindent így fog megoldani? Mindenért azzal fog zsarolni, hogy elhagy? Szánalmas.

2017. ápr. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én pont az vagyok akit elhagytak ez miatt, mivel nem tudok szülni neki. 2 babát vesztettem el sajnos elvetéltem mindig a 10. Hét körül, majdnem 9 évig húztuk. Persze padlón voltam nagyon mikor elhagyott, de beláttam én is, hogy nekünk nem kell együtt lennünk. Mi is sok vizsgálaton mentünk át és sok eredménytelen hónapon. Nagyon nem bánom, hogy így alakult, mivel most 17 hetes kismama vagyok a jelenlegi páromtól :) Mondtam is páromnak ,hogy biztos nehezen jön majd össze a pici, mert az előző kapcsolatomban is így volt ,hát első hónapban babás lettem :) Nagyon meglepődtem én is , hogy ilyen hamar :) A legjobb dolog volt, hogy akkor elhagyott.
2017. ápr. 7. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Tünde2323! Szívből gratulálok a boldogságodnak! Minden elképzelhető jót kívánok a babádhoz! Én még nem tudom mi tevő legyek... Bocsánatot nem kért, de próbálja viccesre veszi a figurát, csak hogy ezzel nekem nem jobb
2017. ápr. 7. 19:31
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős házaspár volt így. Évekig várták a babát, rengeteget jártak orvoshoz. Azt nem tudom, pontosan milyen vizsgálatok vagy problémák voltak, ennyire részletesen nem ismerem a történetüket.

Aztán elváltak, azóta mind a kettőjüknek van gyereke az új párjával.

2017. ápr. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi a párommal 14 éve vagyunk együtt(kevesebb mint két hét múlva férjem lesz) de én soha a büdős életbe nem mondanék neki ilyet amit te férjed mondott neked.Mi az,hogy ő ad neked ultimátumot??

Nálunk a párommal van gond meddő.Neki soha nem lehet gyereke.Estleg sperma donorral.

Most fogjuk elindítani az örökbefogadást

Én nem maradnék ilyen személlyel.Egy nőnek fájó pont főleg attól a személytől akit igazán szeret de azért akkor se kell ilyet mondani semilyen helyzetbe.

2017. ápr. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!