Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 8 hetes terhes vagyok. Két...

Gabooc20 kérdése:

8 hetes terhes vagyok. Két napja erős görcsem voltak, majd nem sok barna folyás. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Nagyon hányingeres vagyok. Minden reggel (és nemcsak) iszonyat rosszul voltam. Kivétel nélkül minden nap. Két nappal a görcsök után ma elmúlt minden tünet. Teljesen jól vagyok. Holnap megyek a dokihoz addigis tudtok tapasztalatból írni valamit? Mit gondoltok? Nagyon aggódom. :( azt hozzáteszem, hogy erős felfázással küszködöm, és a hangulatom nagyon rossz, folyamatosan ideges vagyok aggódó típus vagyok. Szerintetek baj lehet a picivel?:(
2017. jún. 5. 14:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A görcsöléssel és főleg a barna folyással azonnal be kellett volna menned az ügyeletre! Ez miért nem magától értetődő? Csak reménykedni lehet, hogy nem történt nagy baj.
2017. jún. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem ijesztgetni akarlak, de sem a barnázás, sem a rosszullét hirtelen elmúlása sem jelent jót. :( Sajnos ismerek ilyen esetet. Azért remélem veletek minden rendben lesz!
2017. jún. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Menj ügyeletre, ez nem játék!
2017. jún. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A barna folyás egyenlő a vérzéssel. Jelezhet kezdődő vetélést is. Főleg így együtt a kettő, hogy a rosszullétek is elmúltak hirtelen.

Azonnal ügyeletre kell menni, mert lehet prog.pótlással még menthető a dolog. Holnap már lehet felesleges lesz menned, sajnos.

Nem értem hogy lehettek ilyen felelőtlenek.

2017. jún. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Orvos! Nalam sajnos vetelest jelzett.

De van akinek csak progeszteronpotlas kell, az viszont azonnal!

2017. jún. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én elvetéltem a barnázás jelentkezésekor, és a hirtelen elmúló rosszullét is ezt jelezte. Irány az orvos AZONNAL
2017. jún. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, voltál ma dokinál?
2017. jún. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek az aggódást :) hormonhiány okozta a gondokat, kaptam rá gyógyszert. Persze fekvéssel.
2017. jún. 8. 21:12
 9/11 A kérdező kommentje:
A babával minden rendben van. :)
2017. jún. 8. 21:12
 10/11 anonim ***** válasza:
Jaj de jó!!
2017. jún. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!