Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mi lehet a probléma? (progeszt...

Mi lehet a probléma? (progeszteron)

Figyelt kérdés
1 éve próbálkozunk, de nagyon alacsony a progeszteronom (tüszőrepedést követő 7.napon 2.6 és 1.9-es értékeim vannak), emiatt a luteális fázis csak 6-8 napos. Ez az első hónap, hogy napi 4 Duphastont szedek a tüszőrepedés óta. Ez a 7.eltelt nap, reggel mégis enyhe barnázást láttam a wc papíron. Még a 4 szem is kevés? :( Hagyjam most abba a szedését? Nézzek meg még egy hónapot vagy menjek vissza már most az orvoshoz?
2017. nov. 5. 09:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Semmiképpen ne hagyd abba a szedését. Csináld végig, úgy ahogy az orvos mondta. Én várnék még egy ciklust, de ha nagyon zavar, akkor hívd fel, és kérdezd meg. Hátha meg tud nyugtatni, hogy még kell idő neki.

Nagyon drukkolok ++++

2017. nov. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy mikor volt tüszőrepedés? Minden hónapban nézte uh-n?
2017. nov. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod és a drukkot is :)

Igazából már majd' leszakad a derekam es a mennyiség is jóval több, szóval nem tudom van e értelme szedni. Mindig ilyenkor jön meg :( Az orvosomban sem bízok, 2 hetente hív vissza, hogy majd a következő alkalommal megbeszéljük, hogy mit lehet tenni azért, hogy végre teherbe tudjak esni, aztán elmegyek és jaj majd a következő alkalommal, persze mindig jó pénzért. 4 hónapon keresztül nézette a 3, 21, 23, 25 (ha megértem egyáltalan a 25t) napi hormonsorom magánlaborba, sosem volt még a progeszteronom az alsó határon belül, mégsem írt fel semmit. Olvastam, hogy így teljesen esélytelen teherbeesnem, így végső elkeseredésembe elmentem sztk-ba, ahol egy nagyon idős doktor teljesen lekezelően azt mondta, ezeket csak beképzelem, pszichésen belehülyülök az akaratba. Nagyon messze vagyok attól, hogy megőrüljek :) engem az aggaszt, hogy egészségileg nem vagyok jól.

2017. nov. 5. 11:55
 4/6 A kérdező kommentje:
2es: igen. Több hónapban is ott volt 1 vagy volt hogy 2 db 20 mm-es tüsző, amire mondta hogy 1-2 nap és megreped. Egyébként rettenetesen fáj is a repedés, így elég egyértelmű. Általában az uh után 7-8 nappal már nagy mennyiségben barnázok, darabosan vagy rögtön meg is jön.
2017. nov. 5. 11:57
 5/6 anonim ***** válasza:

Először is orvosváltás. Ha nincs bizalom, akkor nincs értelme nála maradni. Kéthetente hívni, és pénzt legombolni rólad értelmetlenül... gusztustalan.

A progid nagyon alacsony, ez tény, nem holmi agybaj.

Szedd végig a progeszteront. Mivel ennyire alacsony, lehet idő kell neki, hogy segítsen.


Első voltam.

2017. nov. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van változás, Kérdező?
2018. febr. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!