Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lehetséges a spontán teherbeesés?

Lehetséges a spontán teherbeesés?

Figyelt kérdés
Sziasztok,pcos gyanúja áll fenn,és 2,5 éve nem estem teherbe,általában van menstruációm is de,van úgy hogy 1-2-3 havi ki marad,diétázom mozgok sokat vitaminokat szedek!Nem szeretnénk még egyenlőre hormon gyógyszereket alkalmazni,se semmi ilyesmiket.Szerintetek lehetséges a spontán terhesség? :'(
2017. nov. 28. 12:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
72%

Egyenlore? Miert 2,5 ev nem volt eleg varakozas? Van h a gyogyszer nem karos ,hanem pont h segit. Ilyen esetben nem csak a teherbeesésben segitene,hanem abban is h egeszseges legyél. Meghát ha nincs kezelve aztán egyre nehezebb lesz kikezelni.

Amugy lehetseges, de nalad sztem eros a pco ha még nem jött össze a kicsi.

2017. nov. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2017. nov. 28. 13:39
 3/19 anonim ***** válasza:
35%

Miért vagy gyógyszer ellenes?


Ha pcos beteg vagy kelleni fog gyógyszer a diéta és mozgás mellé. Ezzel a hármas kombóval több esélyed lenne. Írod, hogy 2,5 éve vársz rá, szerintem épp ideje bevetni a gyógyszert! (Ha nincs minden hónapban vérzésed, akkor valami gáz van, ami magától nem fog helyre állni)


Szerintem ideje hogy keress egy szakembert. A legjobb lenne egy endokrinológus-nőgyógyász egybe...

2017. nov. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%
Nekünk 5 és fél év után sikerült, mindenféle beavatkozás nélkül! Kitartás! :)
2017. nov. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk négy év után sikerült kezelés nélkül. Nem miattam nem lett kezelve hanem semmi gyógyszert nem kaptam rá a fogamzásgátlón kivül. De azt sem szedtem csak pár hónapot. Gondoltam fogamzásgátló mellett esélye sincs babának. Igaz beletelt 4 évbe de sikerült remény az van. 30 hkm
2017. nov. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat,erőt adtok nekem! :'(
2017. nov. 28. 16:15
 7/19 anonim ***** válasza:
65%
Csak a pajzsmirigyem kezeltek 75mg letroxal es fel ev utan teherbe estem. Most vagyok 36+5hetes. Keress egy jo endokrinologust
2017. nov. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Jajj dejo gratulálok,és ha nem baj hogy meg kérdezem mennyi ideig próbàlkoztatok?Már annyira szeretnénk mi is.:'(
2017. nov. 28. 16:57
 9/19 anonim ***** válasza:
63%
Miért nem akarsz gyógyszert?
2017. nov. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
59%

Sok ostoba némber, aki szerint fölös a gyógyszer lepontoz 0-ra...nevetségesek vagytok.



Nem hiába nem esel teherbe ennyi ideje, és az se véletlen hogy néha több hónapot nem is jön meg a vérzésed.

Dehát te nem akarsz gyógyszert, akkor várj még újabb 2,5 évet.

Aztán meg majd jössz ide sírni, hogy terhes lettél de el is vetéltél. Nem lepődnék meg, mivel nálad hormonális gond is lehet.


De várd csak hogy majd rendbe jössz gyógyszer nélkül...gratulálok.

2017. nov. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!