Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lehetséges a spontán teherbeesés?

Lehetséges a spontán teherbeesés?

Figyelt kérdés
Sziasztok,pcos gyanúja áll fenn,és 2,5 éve nem estem teherbe,általában van menstruációm is de,van úgy hogy 1-2-3 havi ki marad,diétázom mozgok sokat vitaminokat szedek!Nem szeretnénk még egyenlőre hormon gyógyszereket alkalmazni,se semmi ilyesmiket.Szerintetek lehetséges a spontán terhesség? :'(
2017. nov. 28. 12:08
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Utólsonak: Kivagyte hogy ìtélkezz?Az ilyenektől nem kértem választ!Azért nem szedek bogyókat mert fogamzásgátlót írtak fell.Endo dokinál meg még nem jártam.
2017. nov. 28. 18:23
 12/19 anonim ***** válasza:
70%

És fogamzásgátló mellett várod hogy terhes legyél?

Ha szedted, lehet hogy peteérésed sincs.

2017. nov. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
54%

Ez felelotlen dolog. Saját magadnak ártasz ha nem kezelteted. Akkor is kell kezeltetni, ha nem akarsz gyereket.

..

2017. nov. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Nem szedtem a fogamzásgátlot,és diétázom meg mozgok is sokat,mellé vitaminok.
2017. nov. 28. 20:24
 15/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha pco gyanú fennáll valszeg ir is.

Gondolom volt vérvétel ,uh.

Maga az ir t kell kezelni diétával,mozgással ha kell gyógyszerrel ami cukor betegek szednek.Merckformin.Merckformin.

Ha nem jól tartod pl.a diétát nem ér semmit.

Plusz még pajzsmirigy betegség is szokott hozzá társulni

Érdemes lenne felkeresned egy jó endokrinológust.

Nem kioktatás volt részemről de ha gyereket akarsz tedd meg.

2017. nov. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
75%
Őszintén szólva nem értem, hogy mit szeretnél hallani. Sokan ajánlottak, hogy szedj gyógyszert de te nem akarsz. Azt nem írod, h miért nem. Illetve írtad, hogy azért mert fogamzasgatlot írtak neked, amit nem szedtel be (nem látom az összefüggést). Egy szó mint száz, akár teherbe is eshetsz, erre mindig van esély de azért a 2,5 év árulkodó...talán nem kellene feleslegesen várni és ragorcsolni. A hormon kezelés nem ördögtől való, főleg h neked egyébként sincsen rendben tehát igazából csak helyre raknák.
2017. nov. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Nem fogja fel az agya, hogy ha terhes is lesz, nagy a kockázata annak, hogy el is fog vetélni, hiszen valami hormon nála nem működik. Magától meg nem is fog rendbe jönni.

Igazából arra se tud válaszolni, miért nem akar gyógyszert, meg az is érthetetlen hogy jön ide a fogamzásgátló. Már írták neki, hogy lehet hogy peteérése sincs, hormonképet nem nézett, akkor várja a csodát. Ennyi :)

2017. nov. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ja igen, azt elfelejtettem h legalább endo dokihoz menj el, lehet hogy apróbb a problémád mint gondolod.
2017. nov. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek pcos-s van, enyhe ir-rel, de arról nem vettek tudomást, mert hogy enyhe... 6 év próbálkozás, inszeminációk tömkelege, 2 lombik is sikertelen volt. A sokadik orvos mondta, hogy azzal az ir-rel kéme valamit kezdeni, kapott Merckformint és Clostilbegy-et diétázott és 2 hónap után spontán lett terhes lett, már 2 éves a kisfia.
2017. nov. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!