Mi a jobb egyedül maradni terhesen vagy ha soha nem lehet gyerekem?

Figyelt kérdés
2017. dec. 1. 21:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
Azért ez függ az anyagi helyzettől is. Ha a saját fizetésemből én is éhen halnék, akkor nem vállalnék gyereket.
2017. dec. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
98%

Ez így nem hiszem, hogy ténylegesen elöfodruló eset.


AZ egyedül vállalt terhesség és a sosem lehet gyerekem közt elég sok átmenet van.

2017. dec. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%

Valószínűleg (vagy szerintem) arra gondol, hogyha egy nőnek nem biztosak a kapcsolatai, nincs meg a szerelem, vagy valami más hiányzik, nem tartanak sokáig a románcok és már közben is érzi, hogy ez sem lesz hosszúéletű, akkor mi a jobb, ha egyedül marad terhesen, vagy az, ha ezek miatt soha nem vállal(nak) gyereket egyik partnerrel sem és gyerek nélkül marad.


A kérdésre nem tudok válaszolni, de itt a többség (szerintem) azt fogja mondani, hogy az első a jobb.

2017. dec. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
98%

Ez a két véglet, és sok mindentől függ.

Ha akarok gyereket és van pénzem bőven, akkor felnevelem egyedül is, nem létkérdés a pasi.

Ha nincs pénzem egyedül nevelni akkor felelőtlenség megszülni, de úgy gondolom megcsinálni is.

Ha nem akarok gyereket akkor nem szülök.

Ha akarok de nem lehet, akkor örökbe fogadok. Nem ördöglakat, csinálta már pár ismerősöm.

2017. dec. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
66%

Attól függ.Személy szerint én el tudom képzelni az életem gyerek nélkül,így számomra ez a jobb.

Aki viszont nem tudja elképzelni,annak a másik opció.

Ha objektíven nézem,akkor pedig lehet,hogy a második ideálisabb abban az esetben,ha a nőnek a gyerek pótlék,mert nem tud normális kapcsolatokat kialakítani.

2017. dec. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
67%
A legtökéletesebb házasságból is lehet válás és a legszerelmesebb férfi is le léphet gyerekes nő mellől.
2017. dec. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem az utóbbi rosszabb.


Én egyedül "maradtam" terhesen, de egész jó volt. Most viszont, hogy anya lettem borzasztónak tartom, hogy valaki ezt nem élheti át.. nagyon igazságtalan.

2017. dec. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
83%
Én egyedülálló anya voltam, terhesen maradtam egyedül. Soha nem változtatnék ezen!!! Életem legszebb időszaka kezdődött az első babámmal akkor!! :)) Ő is mindig egy boldog, kiegyensúlyozott baba/gyerek volt. Ha belegondolok, mi lett volna, ha inkább nem vállalom egyedül őt, darabokra szakad a szívem. Életem legjobb döntése ő volt!!!
2017. dec. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
25%
Érdekes, arra nem nagyon akar senki sem gondolni, hogy a gyereknek jó-e család helyett egy szülővel felnőni... mert ugye az mit érdekli azt az egy szülőt, ha ő úgy döntött, hogy neki most gyerek _kell_.
2017. dec. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
83%

Nézd utolsó, ha már ott van a pocakban az a baba, nyílván jobb neki egy szülővel élni boldogan, mint nem élni.....!!!

Ja, és hozzáteszem, én utána találtam rá a férjemre, aki sajátjaként neveli a gyermekem, és lett közös gyerekünk is!!! Boldogan élünk igy együtt!!

2017. dec. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!