Pajzsmirigy alulműködest kezelnek nálam Letrox-al. Kell e aggódjak ha babát szeretnék?

Figyelt kérdés

Sziasztok! December közepe felé volt egy felső légúti betegség, ennek következtében elküldött a házi orvos vérvételre. Ahol kiderult hogy egy pici pajzsmirigy alulmukodes van. De pontosan nem tudom az értékeket, nem mondta el, viszont akkor még nem problémáztam rajta, nem is kérdeztem.

Azt mondta ne aggódjak bele férek az alsó határba, de attól függetlenül szedjem a Letroxot. Menjek endokrinologushoz, aztán február végén negismeteljuk a vérvételt.

Hozzá kell tennem hogy 4. Hónapja próbálkozunk a babával, de sajnos eddig semmi.

Kell aggódjak szerintetek?

Előre is köszönöm :)



2018. jan. 16. 15:25
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Letrox - 50 mikrogramm tabletta

Én ezt szedem

2018. febr. 1. 17:05
 12/13 anonim ***** válasza:

Miújság azóta veletek lányok?

Én holnap kezdem el szedni a letrox 50-et,3.03as tsh értékre.

*érdekesség, hogy van már egy kisfiam, es amikor először teszteltem pozitivat rá két napra vettünk vért tőlem és akkor volt 3.7 a tsh. Amivel akkor nem is foglalkoztunk és problémamentes terhességem volt.

2018. júl. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

velem most az az újság, hogy holnap lesz 18 hetes a pici a pocakban :)

vegulis 9 hónap kellett hogy megfoganjon :)

remélem minden rendben lesz, drukkoljatok :*

2018. okt. 2. 18:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!