Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ti hisztek abban, hogy ez nem...

Ti hisztek abban, hogy ez nem véletlen?

Figyelt kérdés
Ha valakinek sokszori próbálkozásra sem sikerül a párjától teherbe esnie, akkor annak oka van, pl. nem a megfelelő partnerrel próbálkozik vagy valami hasonló?

2018. máj. 28. 19:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
76%

Nagyon sok rossz kapcsolatba születik baba, szóval semmi köze ennek ahhoz. Egy is ilyen kijelentés csak arra jó, hogy akik babáért küzdenek, még rosszabbul érezzék magukat....


Ha valakinek teljesen el van záródva a petevezetője, vagy egyáltalán nincs spermiuma, az élhet tökéletes kapcsolatban, de valószínűleg nem lesz baba természetese úton..... Ekkor jön az orvostudomány, akik segíthetnek.

Azok a párkapcsolatok, amik egy ilyen megpróbáltatást túlélnek, bizonyíthatóan tartósabbak és szilárdabbak.

2018. máj. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
6-os vagyok. Szerintem a kérdés inkább azokra a párokra vonatkozik akik egészségesek és mégsem jön a baba.
2018. máj. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%
Olyan nincs, hogy minden ok és nem jön. Sokan mondják, h ők mindent megnézettek, minden ok, de nem jön..... akkor szojtam kérdezni, h pl volt 135.000 ftos HABAB vizsgálatod? Azt se tudják mi az....
2018. máj. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!