Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lehet baba? Vagy valami más a...

Ani1993 kérdése:

Lehet baba? Vagy valami más a baj?

Figyelt kérdés
Kétségbe vagyok esve végig olvastam itt a kérdéseket a válaszokat de az én problemamra nem kaptam választ 😟 csütörtökön kellet volna megjonnie de vasárnap volt egy kis verzesem ami a mai napig így van egy tisztasági is elég . Csináltam 2 db tesztet az egyiken látszik valami ami olyan mintha két csík lenne de mégsem a másikon csak egy van? Most akkor mi van? Soha nem volt még így nekem ha kell van képem is???? ☹️☹️☹️☹️
2018. aug. 22. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Sztem meg fog jönni. Nekem is volt ilyen h késett, aztán tobb napig barnaztam, vegul Megjött.
2018. aug. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De csináltam tesztet az egyiken látszik valami a másikon nem ?
2018. aug. 22. 09:54
 3/4 A kérdező kommentje:
De én nem is barnazok hanem olyan mintha mensim lenne de egy tisztasági elég nagyon kevés van . És nekem soha ilyen nem volt csináltam tesztet . Nekem máskor olyan gorcseim vannak hogy falra tudnék mászni most meg mintha semmi bajom nem lenne ? Dokihoz jövő héten tudok menni csak 😟
2018. aug. 22. 09:56
 4/4 anonim ***** válasza:
mutasd a képet. de sosem lehet tudni, hogy mi van... nekem pl. néma ciklusom volt, a falra tudam volna mászni tőle... :)
2018. aug. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!