Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Inszeminàció elött Clostilbegy...

Inszeminàció elött Clostilbegyt + Bemfola adagolàs?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Inszem elött àllok és Clostilbegytet és Bemfolàt irt ki az orvos. Igazàból màr annyit agyaltam rajta, hogy is fogom elkezdeni szedni, hogy màr teljesen összezavarodtam. Ebben kérném a segitségét annak, aki hasonló stimulàló szereket szedett! Az orvos azt mondta, hogy a 3. cn kell elkezdenem a Clostit, 2x1-et. Ez rendben is van, az 5.,7.,9.,11. napon Bemfola injekciót kell hasznàlnom. Ezek szerint az 5. és a 7. napon Clostit is és Bemfolàt is hasznàlok? Ebböl nem lehet baj? Mi a tapasztalatotok? Nektek hogyan kellett szednetek? Köszönöm mindenkinek, aki ir! :)
2018. nov. 2. 17:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Elmaradt a valaszom. :( Volt egy hsg-m novemberben, nincs elzarodasom. Closti+repeszto szuri jon. Ha nem sikerul decemberben, janurban inszem.

Nalatok van valami jo hir?

8# voltam

2018. dec. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Szia! Sajnos nincs jó hir, ma reggel megjött, az elsö inszem sajnos nem sikerült :( Hàtha a december szerencsét hoz mindannyiunknak és babàsak leszünk.
2018. dec. 8. 11:51
 13/14 anonim ***** válasza:
Szoritok!! 🙏💟
2018. dec. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Sziasztok, mi a helyzet azóta veletek?
2019. dec. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!