Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Van itt olyan, akivel minden...

Van itt olyan, akivel minden rendben volt, mégis több, mint fél évig nem jött a baba?

Figyelt kérdés
Lassan nem tudom elvinni, hogy tényleg minden rendben van és mégsem jön össze 7 hónapja. Amúgy nem voltunk semmi extra kivizsgáláson csak én sima nőgyógyásznál, mert ilyen "rövidnek mondott" idő után nem vizsgálnak ki semmit.
2019. márc. 9. 18:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nálunk első baba első hónapban összejött. A másodikra 14 hónapot vártunk. Kivizsgálást januárban kezdtük volna, december 6-án teszteltem pozitívat. Egészségesen megszülettek mindketten.
2019. márc. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
80%
2016 augusztusa óta próbálkozunk, sikertelenül, pedig mindketten makk egészségesek vagyunk. Kitartást!
2019. márc. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Jelen!

7honap után teszteltem pozitívat. Ő sajnos 6hetesen megállt a fejlődésben. Műtét nélkül megoldodott..

A vérzés elmúlta után 7hettel teszteltem újra pozitívat. :) így kB 10honap kellett..

Masodik baba 6.honapban sikerült.

2019. márc. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Egyébként én 6.honapban elmentem dokihoz, gondoltam majd egy általános uh vizsgálat megnyugtat. Sztem segített, h láttam letesejteket. Mert ugye rákövetkező 7.honapban pozitív lett a teszt..

Ha megnyugtat menj el orvoshoz, ártani nem árt. Nekem akkor cytologiara is ideje volt menni így hasznos volt!

Utolsó voltam.

2019. márc. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 piroska és a farkas ***** válasza:
70%
Ne azt mondd a dokinak, h 6 hónapja próbàlkoztok, hanem mondjuk 12. Azt màr komolyabban veszik, és minél hamarabb kiderül, h mi a gond ( ha van), annàl jobb. Mikor én 6 hónap peteérés nélküli időszak utàn elmentem a nőgyógyàszhoz, csak annyit kérdezett " Miért zavarja ez magàt?"
2019. márc. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
79%

Két és fél év után fogant a kisfiam. Számtalan kivizsgálás után. Nem találtak semmit, minden eredmény jó volt. Volt millió labor, átjárhatósági műtét, férjemnek több vizsgálat, ultrahang ciklus követés, szóval sokmindent átnéztek.

Azóta mindig azt mondjuk, hogy addig dolgoztunk rajta, hogy tökéletes legyen:) Az is lett😀 Most 15 hónapos.

2019. márc. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!